Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 marca 2020, 17:07

autor: Vergil

GoNNER i Offworld Trading Company od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Od dzisiaj w Epic Games Store można zdobyć za darmo gry GoNNER oraz Offworld Trading Company. Jak to zwykle bywa, promocja jest ograniczona czasowo, więc z dodaniem ich do swoich kolekcji warto się pospieszyć.

AKTUALIZACJA:

12 marca w Epic Games Store będą na nas czekać aż trzy gry. Mowa o Mutazione, Anodyne 2: Return to Dust oraz A Short Hike.

Klienci sklepu Epic Games Store od dzisiaj mogą dodać do swoich kolekcji dwie następne pozycje. Mowa o grach GoNNER oraz Offworld Trading Company, które zostały udostępnione wszystkim chętnym o 17:00 polskiego czasu. Produkcje można zdobyć przez tydzień – 12 marca zastąpi je kolejny tytuł (lub tytuły).

  1. GoNNER w Epic Games Store
  2. Offworld Trading Company w Epic Games Store
Leć na Marsa, mówili. Łatwo się wzbogacisz, mówili. - GoNNER i Offworld Trading Company od dziś za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2020-03-05
Leć na Marsa, mówili. Łatwo się wzbogacisz, mówili.

Offworld Trading Company jest strategią ekonomiczną, w której możemy poczuć się niczym Elon Musk... lub tak, jak chciałby się czuć Elon Musk... W każdym razie – w trakcie rozgrywki prowadzimy własną kompanię handlową na Marsie, a naszym zadaniem jest wydobywanie i sprzedaż surowców oraz nabywanie brakujących dóbr. Wszystko po to, by stopniowo zwiększać zasobność swojego portfela, a także rozbudowywać i zaopatrywać należące do nas fabryki. Sprawę komplikuje fakt, że ceny poszczególnych towarów mają zmienny charakter, toteż chcąc coś tanio kupić, a drogo sprzedać, musimy nieustannie trzymać rękę na pulsie. Oczywiście na Czerwonej Planecie nie jesteśmy sami, więc walkę o lepsze jutro możemy sobie urozmaicić między innymi poprzez korzystanie z usług profesjonalnych typów spod ciemnej gwiazdy, którzy (za drobną opłatą) szantażem bądź sabotażem sprowadzą naszych konkurentów do parteru.

Pomimo prostoty, sfera wizualna gry GoNNER ma swój urok. - GoNNER i Offworld Trading Company od dziś za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2020-03-05
Pomimo prostoty, sfera wizualna gry GoNNER ma swój urok.

GoNNER natomiast to platformówka akcji z elementami roguelike'a, w której wcielamy się w bohatera imieniem Ikk. Szukając idealnej ozdoby, by poprawić humor swojej serdecznej przyjaciółce – wielorybicy Sally – protagonista musi przemierzyć świat pełen pułapek i stawić czoła zastępom przeciwników. Choć śmierć ma tu charakter permanentny, rozpoczynając przygodę od nowa, zachowujemy wszystkie odblokowane umiejętności z poprzedniego podejścia. Produkcja zwraca na siebie uwagę za sprawą oszczędnej, lecz wpadającej w oko grafiki.

Korzystając z okazji, przypominamy, że nim GoNNER i Offworld Trading Company zostaną nam udostępnione, wciąż możemy zdobyć grę InnerSpace. Więcej na ten temat przeczytacie w naszej wiadomości sprzed tygodnia.

  1. Epic Games Store – oficjalna strona internetowa