Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Call of Duty: Ghosts (PC)

Dodatki do Call of Duty: Ghosts

Call of Duty: Ghosts - Nemesis
Call of Duty: Ghosts - Nemesis

dodatek do gry4 września 2014

Czwarte i ostatnie rozszerzenie DLC, przeznaczone do gry Call of Duty: Ghosts. Zgodnie z tradycją przynosi ono przede wszystkim kolejne 4 mapy przeznaczone do zabawy w sieci, wraz z nowymi zadaniami polowymi i unikalnymi nagrodami za ich wykonanie. Wśród map znajdziemy umieszczoną w opuszczonej kopalni złota Goldrush, osadzoną w skutej lodem kanadyjskiej bazie wojskowej Subzero oraz rozgrywającą się na ulicach małego chińskiego miasteczka Dynasty. Zestaw uzupełnia arena Showtime, stanowiąca odświeżoną wersję niewielkiej mapy Shipment z gry Call of Duty 4: Modern Warfare. W ostatnim epizodzie kooperacyjnej mini-kampanii do trybu Extinction, stawimy natomiast czoła tzw. Przodkom, aby ostatecznie położyć kres agresywnej rasie obcych. Tu oczywiście nie zabrakło specjalnego arsenału zupełnie nowych, futurystycznych broni.

Call of Duty: Ghosts - Invasion
Call of Duty: Ghosts - Invasion

dodatek do gry3 lipca 2014

Trzeci z dodatków DLC do stworzonej przez studio Infinity Ward strzelaniny Call of Duty: Ghosts. Wraz z nim otrzymujemy przede wszystkim kolejne 4 mapy przeznaczone do rywalizacji wieloosobowej. Departed przenosi graczy do meksykańskiego miasteczka, w którym trwają obchody Święta Zmarłych. Akcja Pharaoh toczy się na terenie porzuconych wykopalisk archeologicznych w Egipcie. Mutiny zabiera nas w podróż na tajemniczą karaibską wyspę, służącą niegdyś za kryjówkę piratom. Favela stanowi zaś odświeżoną wersję brazylijskich slumsów, które odwiedziliśmy w głównej kampanii Modern Warfare 2. Zgodnie z planem, dodatek Invasion przynosi także trzeci epizod mini-kampanii do trybu Extinction. Jego akcja przenosi nas tym razem na macierzystą planetę Kryptydów, gdzie stawiamy czoła m.in. trzem nowym rodzajom przeciwników, wykorzystując zupełnie nowe bronie i elementy ekwipunku.

Call of Duty: Ghosts - Devastation
Call of Duty: Ghosts - Devastation

dodatek do gry8 maja 2014

Drugie z rozszerzeń DLC do gry Call of Duty: Ghosts, opracowanej przez ekipę studia Infinity Ward w 2013 roku. Wraz z nim otrzymujemy tradycyjnie cztery nowe mapy przeznaczone do zabawy wieloosobowej. Ich akcję osadzono m.in. w świątyni Majów na szczycie góry (mapa Ruins), na pokładzie kontenerowca (Collision) i na wielkiej platformie wydobywczej (Behemoth). Czwarta z map, Unearthed, stanowi odświeżoną wersję Dome, znanej z gry Modern Warfare 3. Autorzy nie zapomnieli oczywiście o nowym rodzaju broni, a jest nim tym razem taktyczny karabin Ripper. Prócz tego przygotowano także drugi epizod mini-kampanii fabularnej do trybu Extinction. W tej odsłonie przenosimy się na pokład chińskiego statku badawczego, gdzie przyjdzie nam walczyć nie tylko z obcymi, ale i z legendarnym morskim potworem Krakenem.

Call of Duty: Ghosts - Onslaught
Call of Duty: Ghosts - Onslaught

dodatek do gry27 lutego 2014

Pierwszy z dodatków DLC do gry Call of Duty: Ghosts studia Infinity Ward. Wprowadza on cztery zupełnie nowe, zróżnicowane mapy, przeznaczone do trybu multiplayer - inspirowaną klasycznymi filmami grozy Fog, osadzoną na słonecznym, kalifornijskim wybrzeżu Bayview oraz rozgrywającą się w niewielkiej meksykańskiej wiosce Containment. Ostatnią z nich jest Ignition, stanowiąca nieco przemodelowaną wersję klasycznej mapy Scrapyard z gry Modern Warfare 2. Zgodnie z tradycją do dyspozycji dostajemy także zupełnie nową broń o nazwie Maverick, której możemy używać zarówno jako karabinu szturmowego, jak i snajperskiego. Całkowitą nowością jest też fabularne rozszerzenie zapoczątkowanego w Ghosts trybu Extinction, wprowadzające do gry zupełnie nową, kooperacyjną mini-kampanię. Jej osią jest rywalizacja czteroosobowej drużyny z pozaziemskim zagrożeniem, w tym dwoma nowymi gatunkami obcych, zaś w ich eliminacji pomoże nam specjalna broń rodem z filmów SF.

DLC do Call of Duty: Ghosts

Postać specjalna Astronauta

cena: 16,00 zł

DLC19 czerwca 2014

Pakiet oferuje dostęp do postaci Astronauty w trybie multiplayer.

Pakiet Błyskotka

cena: 8,00 zł

DLC19 czerwca 2014

Pakiet Personalizacyjny oferujący kamuflaż, celownik, naszywkę, kartę gracza i tło.

Squad Pack - Extinction

cena: 12,00 zł

DLC22 maja 2014

Pakiet pozwalający stworzyć własnych żołnierzy, oferujący wymienne głowy i mundury.

Pakiet legend - Soap

cena: 16,00 zł

DLC22 maja 2014

Pakiet pozwalający zagrać w trybie multiplayer jako słynny dowódca polowy Task Force 141, kapitan John "Soap" MacTavish. Dodatek oferuje postać kapitana oraz pakiet personalizacyjny: kamuflaż dla broni, celownik, naszywkę, kartę gracza i tło.

Pakiet legend - Makarov

cena: 16,00 zł

DLC3 kwietnia 2014

Pakiet pozwalający zagrać w trybie multiplayer jako Władimir Makarow, jeden z najbardziej bezwzględnych łotrów w całej serii Call of Duty. Dodatek zawiera postać Makarowa dla trybu multiplayer, a także pakiet personalizacyjny z kamuflażem broni, celownikiem, naszywką i tłem.

Circuit Personalization Pack

cena: 6,00 zł

DLC25 marca 2014

Pakiet oferujący kamuflaż dla broni (Circuit), a także utrzymane w tym samym klimacie celownik, kartę gracza, tło i naszywkę.

Ducky Personalization Pack

cena: 6,00 zł

DLC25 marca 2014

Pakiet oferujący kamuflaż dla broni (Ducky), a także utrzymane w tym samym klimacie celownik, kartę gracza, tło i naszywkę.

Inferno Personalization Pack

cena: 6,00 zł

DLC25 marca 2014

Pakiet oferujący kamuflaż dla broni (Inferno), a także utrzymane w tym samym klimacie celownik, kartę gracza, tło i naszywkę.

Space Cats Personalization Pack

cena: 6,00 zł

DLC25 marca 2014

Pakiet oferujący kamuflaż dla broni (Space Cats), a także utrzymane w tym samym klimacie celownik, kartę gracza, tło i naszywkę.

Elias

cena: 6,00 zł

DLC25 marca 2014

Skórka jednego z bohaterów kampanii single player (Eliasa), w którą można wyposażyć członka oddziału w trybie Squads.

Hesh

cena: 6,00 zł

DLC25 marca 2014

Skórka jednego z bohaterów kampanii single player (Hesha), w którą można wyposażyć członka oddziału w trybie Squads.

Keegan

cena: 6,00 zł

DLC25 marca 2014

Skórka jednego z bohaterów kampanii single player (Keegan), w którą można wyposażyć członka oddziału w trybie Squads.

Merrick

cena: 6,00 zł

DLC25 marca 2014

Skórka jednego z bohaterów kampanii single player (Merrick), w którą można wyposażyć członka oddziału w trybie Squads.

Captain Price Legend Pack

cena: 12,00 zł

DLC25 marca 2014

Pakiet umożliwia przybranie wyglądu kapitana Price’a zarówno podczas tradycyjnych wariantów rozgrywki wieloosobowej, jak i w trybie Squads. W jego skład wchodzi również unikalny kamuflaż dla broni, tag gracza, celownik w kształcie wąsów słynnego kapitana, naszywka i tło.

Extra Slots Pack

cena: 6,00 zł

DLC25 marca 2014

Pakiet oferuje cztery dodatkowe sloty na zestawy ekwipunku dla witualnych żołnierzy znajdujących się pod komendą gracza w trybie Squads.

Świąteczny Pakiet Personalizacyjny

cena: za darmo

DLC12 grudnia 2013

Pakiet oferujący świąteczny kamuflaż dla broni, a także utrzymane w tym samym klimacie celownik, kartę gracza, tło i naszywkę.