Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Resident Evil 4 - PC - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Resident Evil 4 - PC - poradnik do gry

Resident Evil 4 - PC - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Gra Resident Evil 4 wprawdzie jest czwartą odsłoną serii, ale z poprzedniczkami ma niewiele wspólnego - Resident Evil 4 - PC - poradnik do gry

Gra "Resident Evil 4" wprawdzie jest czwartą odsłoną serii, ale z poprzedniczkami ma niewiele wspólnego. Z "survival horror" przeistoczyła się w coś na kształt "action horror". Zapomnij o głodzie strzeleckim, gdyż ilość amunicji jaka opuści magazynki Twoich giwer jest nieporównywalnie większa od tej, z poprzednich części. Walki do jakich dojdzie są dynamiczne, pełne zwrotów akcji i naszpikowane wieloma miejscowymi atrakcjami. Wrogowie ścielić się będą gęsto, a bossowie wycisną z Ciebie siódme poty.

Poradnik powstał na podstawie wersji z konsoli PlayStation 2, oraz na najwyższym poziomie rozgrywki dostępnym zaraz po odpaleniu gry, czyli medium. Jest to niezwykle ważne, gdyż różne poziomy trudności bezpośrednio wpływają na kształt części etapów (niektóre będą krótsze na easy, co zostanie odnotowane we właściwych miejscach opisu, dzięki czemu każdy może z niego skorzystać).

Poradnik podzielony jest na wiele rozdziałów, a każdy z nich posiada własną, trój członową nazwę. Najpierw podany jest region, na którym rozgrywa się opisany fragment (np. island), następnie znaleźć można numerki oznaczające rozdział i podrozdział gry. Ostatnim fragmentem nazewnictwa rozdziałów jest część "skojarzeniowa", która powstała w wyniku mojej skromnej, ale zawsze, wyobraźni. Dzięki temu będziesz mógł w łatwy sposób zlokalizować interesujący Cię fragment materiału (dla przykładu: jeśli akcja etapu rozgrywa się w kopalni, ten nazywać będzie się "kopalnia" - prawda, że proste?). Niektóre nazwy "skojarzeniowe" pochodzą od rzadko spotykanych przeciwników, bądź wydarzeń z fabuły, ale zawsze będą charakterystyczne.

Czytając tekst natkniesz się na dwa kolory wyróżniające pewne przedmioty. Kolorem pomarańczowym wyszczególniłem zioła, wszelakie bronie, dokumenty, czy wreszcie skarby, zaś barwą niebieską miejsca, w których powinieneś zapisać stan gry.

O poradniku: zawiera on pełen opis przejścia gry (w tym wszystkie drogi podczas rozdwojeń), szczegółowe objaśnienie potyczek z bossami; miejsca, w których znaleźć można skarby, opis wszystkich łamigłówek i rozmieszczenie medalionów. W materiale tym znajdziesz ponad 80 pieczołowicie wykonanych map (do wszystkich etapów), oraz około 1500 graficznie opisanych zdjęć.

Życzę miłej zabawy i powodzenia!

1 - Resident Evil 4 - PC - poradnik do gry

Informacje o Resident Evil 4 - PC - poradnik do gry

Autor : Łukasz "Crash" Kendryna

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 95, ilustracje: 1694 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Resident Evil 4 - PC - poradnik do gry