Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: Empire At War - poradnik do gry

Star Wars: Empire At War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Star Wars: Empire At War - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Witam w poradniku, poświęconym Star Wars: Empire at War - Star Wars: Empire At War - poradnik do gry

Witam w poradniku, poświęconym Star Wars: Empire at War. Dowiesz się z niego, jak skutecznie dowodzić siłami Rebelii oraz Imperium i jak przejść obie dostępne w grze kampanie. Na początek zaznaczę, że gra nie jest trudna. Nie musisz być wybrańcem mocy, żeby przejść ją w 2-3 dni. Dlatego najlepiej zrobisz ustawiając poziom trudności na najwyższy. W przeciwnym wypadku misje nie sprawią żadnego problemu, a nie o to przecież chodzi.

Kolejność rozgrywania kampanii jest w zasadzie dowolna. Piszę "w zasadzie", bo jednak nieco lepiej zabrać się na początek za kampanię Imperium. Gra rebeliantami jest bardziej wymagająca - trudniej o przewagę w galaktyce, bitwy wymagają odrobiny finezji oraz dobrego poznania cech i umiejętności jednostek. Imperium z kolei polega na brutalnej sile, ciężkich okrętach i potężnym zapleczu ekonomicznym - stąd jest łatwiejsze dla osoby, która nie poznała jeszcze tajników gry. Jeśli rozegrasz kampanie na odwrót (zaczynając od Rebelii) może się okazać, że pierwsza wyda ci się miejscami trudna i frustrująca, a druga będzie po niej banalnie prosta.

Poradnik podzielony jest na dwie części - tę poświęconą Imperium i tę poświęconą Rebelii. Każda z części składa się z kolei z dwóch elementów: solucji oraz poradnika taktycznego.

Krzysztof "KristoV" Piskorski

Informacje o Star Wars: Empire At War - poradnik do gry

Autor : Krzysztof "KristoV" Piskorski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 45, ilustracje: 58 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Star Wars: Empire At War - poradnik do gry