Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Stellar Blade - poradnik do gry

Stellar Blade - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Stellar Blade: Jak unikać wieżyczek w Centrum Kosmicznym Raphaela na Iglicy 4? Stellar Blade poradnik, porady

W drodze do Centrum Kosmicznego Raphaela w Stellar Blade EVE musi unikać zmasowanego ostrzału wieżyczek. Nasz poradnik opisuje tę dość trudną sekwencję wchodzącą w skład głównej misji Oko cyklonu z regionu Iglica 4.

Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2024

Po zbliżeniu się do budynku Centrum Kosmiczne Raphaela w regionie Iglica 4 w grze Stellar Blade główna bohaterka znajdzie się na celowniku licznych wieżyczek obronnych z tej okolicy. Na tej stronie poradnika podpowiadamy jak unikać ostrzału wieżyczek oraz jak bezpiecznie dotrzeć do lobby Centrum Kosmicznego. Pozwoli to Wam kontynuować główne zadanie Oko cyklonu.

Dotarcie w pobliże wejścia do Centrum Kosmicznego Raphaela

1 - Stellar Blade: Jak unikać wieżyczek w Centrum Kosmicznym Raphaela na Iglicy 4? - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. W ramach misji Oko cyklonu rozgrywanej w lokacji Iglica 4 EVE musi podążać w stronę Rdzenia centralnego. Bohaterka docelowo dotrze na pole bitwy przed Centrum Kosmicznym Raphaela - miejsce to pokazuje dołączony obrazek.
 2. Odblokujcie zwykły obóz w okolicy, bo łatwo tu będzie zginąć. Po wkroczeniu na pole bitwy aktywują się okoliczne wieżyczki i rozpoczną ostrzał. Gra nie pozwoli Wam ich niszczyć. Konieczne będzie unikanie zmasowanego ostrzału w drodze do wejścia do lobby.

Jak unikać ostrzału wieżyczek?

 1. Wieżyczki strzelają seriami niezależnie czy EVE jest ich w polu rażenia czy stoi za jakąś zasłoną. Postarajcie się zapamiętać w bezpiecznym miejscu ich sekwencję i wyruszać tuż po zakończeniu większej serii.
 2. Wybierajcie duże obiekty w formie zasłony, np. ciężarówki lub pojazdy opancerzone. Ustawienie się za mniejszym wrakiem pojazdu niekoniecznie będzie bezpieczne, bo trafiony wrak może zostać wywrócony i nagle znajdziecie się w odsłoniętej pozycji.
2 - Stellar Blade: Jak unikać wieżyczek w Centrum Kosmicznym Raphaela na Iglicy 4? - Stellar Blade - poradnik do gry
3 - Stellar Blade: Jak unikać wieżyczek w Centrum Kosmicznym Raphaela na Iglicy 4? - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Podczas przeprawy możecie też natrafiać na wybuchowe beczki i są one oznaczane obwódką po użyciu skanera.
 2. Dobrym pomysłem jest detonowanie beczek z miejsc, do których macie zamiar dotrzeć - używajcie do tego broni dystansowej. Ograniczycie ryzyko eksplodowania beczek po trafieniu przez pocisk wieżyczki - mogą one wtedy zranić lub nawet zabić stojącą blisko EVE.
4 - Stellar Blade: Jak unikać wieżyczek w Centrum Kosmicznym Raphaela na Iglicy 4? - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Jeśli widzicie, że nie zdążycie z dobiegnięciem do kolejnej zasłony, to przed ostrzałem wieżyczki może też Was uchronić perfekcyjny unik (przykład na obrazku). Kółko trzeba oczywiście wcisnąć w idealnym momencie.
5 - Stellar Blade: Jak unikać wieżyczek w Centrum Kosmicznym Raphaela na Iglicy 4? - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Po drodze spotkacie co najmniej 2 przeciwników. Pierwszego wroga najlepiej ominąć z bezpiecznej odległości. Nie wdawajcie się z nim w bezpośrednią walkę, bo bardzo łatwo możecie zginąć w trakcie wymiany ciosów.
 2. Drugiego wroga z powyższego obrazka możecie zabić z zaskoczenia aktywując Zasadzkę. Pozwoli to pozbyć się zagrożenia 1 atakiem.
6 - Stellar Blade: Jak unikać wieżyczek w Centrum Kosmicznym Raphaela na Iglicy 4? - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Do celu nie możecie dotrzeć w linii prostej, przy czym trasa przemarszu jest dość oczywista.
 2. W końcowej części przeprawy ustawcie się obok ciężarówki pokazanej na obrazku. Nie wybierajcie tu okrężnej lewej ścieżki, tylko ostrzelajcie skrzynki i beczki znajdujące się przed EVE. Pozbędziecie się mniejszych przeszkód z trasy przemarszu. Wystarczy wtedy wykonać mały skok i od razu skręcić w prawo.
7 - Stellar Blade: Jak unikać wieżyczek w Centrum Kosmicznym Raphaela na Iglicy 4? - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Kierujcie się mniej więcej w linii prostej w stronę Centrum Kosmicznego.
 2. Cel podróży pokazuje obrazek - po skorzystaniu z małego wejścia do lobby obok zwłok znajdziecie się poza zasięgiem wieżyczek i sekwencja unikania ich ostrzału zakończy się.