Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Minecraft Dungeons: Redstone Golem, boss - jak pokonać? Opis walki Minecraft Dungeons poradnik, solucja

Na tej stronie naszego poradnika do gry Minecraft Dungeons znajdziesz opis walki z bossem - Redstone Golem. Tego przeciwnika spotkasz wykonując zadania na mapie nazwanej Kopalnie Czerwonego Kamienia (Redstone Mines).

Walka z bossem

Pod koniec przechodzenia mapy na Twojej drodze pojawi się Arcyzłośnik, który przywoła kolejnego bossa - Minecraft Dungeons: Redstone Golem, boss - jak pokonać? Opis walki - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Pod koniec przechodzenia mapy na Twojej drodze pojawi się Arcyzłośnik, który przywoła kolejnego bossa. Tym razem będzie to Redstone Golem.

Możesz poruszać się po całej arenie, jednak w dużej mierze podłoga pokryta jest lawą - Minecraft Dungeons: Redstone Golem, boss - jak pokonać? Opis walki - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Możesz poruszać się po całej arenie, jednak w dużej mierze podłoga pokryta jest lawą. Pamiętaj, że wpadając w lawę, możesz stracić sporo życia.

Świetnym sposobem na rozpoczęcie walki z przeciwnikiem jest szybkie doskoczenie do niego i zadanie mu sporej puli obrażeń, w momencie, gdy budzi się do życia - Minecraft Dungeons: Redstone Golem, boss - jak pokonać? Opis walki - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Świetnym sposobem na rozpoczęcie walki z przeciwnikiem jest szybkie doskoczenie do niego i zadanie mu sporej puli obrażeń, w momencie, gdy budzi się do życia. Użyj do tego broni białej.

Wokół przeciwnika pojawiają się ogniste okręgi, które mogą zadać Ci spore obrażenia - Minecraft Dungeons: Redstone Golem, boss - jak pokonać? Opis walki - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Wokół przeciwnika pojawiają się ogniste okręgi, które mogą zadać Ci spore obrażenia. Staraj się ich unikać, aby nie narazić się na utratę życia.

Boss jest bardzo powolny - Minecraft Dungeons: Redstone Golem, boss - jak pokonać? Opis walki - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Boss jest bardzo powolny. Możesz zajść go od tyłu i wpakować mu kilkanaście strzał w plecy. W ten sposób pozbawisz go sporej ilości HP, a on sam nie zada Ci żadnych obrażeń.

1 - Minecraft Dungeons: Redstone Golem, boss - jak pokonać? Opis walki - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Skuteczna metoda - porady

  1. Warto wykorzystywać momenty, gdy przeciwnik jest osłabiony, aby zadawać silne ataki bronią białą.
  2. Tasty Bone, Golem Kit czy Wonderful Wheat to bardzo dobre atrybuty na tę walkę. Boss chętnie skupi się na Twoich towarzyszach, dając Ci możliwość na zadawanie mu ogromnej ilości obrażeń.
  3. Death Cap Mushroom dobrze sprawdza się w tym przypadku. Możesz odskakiwać od przeciwnika, zachodzić go od tyłu, a potem zadawać mocne ciosy.
  4. Ulepszenia broni, w które warto zainwestować przed tą walką to - Anima Conduit, Committed i Freezing.