Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Minecraft Dungeons: Ilość żyć Minecraft Dungeons poradnik, solucja

Grając w Minecraft Dungeons natrafisz na przeróżne mapy, na których spotkasz rozmaite potwory. Część z nich będzie bardzo skuteczna w pozbawianiu Cię punktów HP. Zanim przejdziemy do regeneracji zdrowia, zajmijmy się tematem ilość żyć dostępnych na jednej mapie.

Ilość żyć

Na każdej poszczególnej mapie masz dostępne trzy życia - Minecraft Dungeons: Ilość żyć - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Na każdej poszczególnej mapie masz dostępne trzy życia. Stracenie ich definitywnie kończy Twoją zabawę w danej lokacji, jeśli przegrasz musisz rozpocząć cała mapę od nowa.

Pamiętaj jednak, że na każde dostępne życie składa się wiele punktów HP. Jesteś w stanie stale się regenerować tak, aby nie stracić żadnego z dostępnych żyć i cieszyć się błogim spokojem.

Skutki śmierci

Jeśli stracisz jedno ze swoich żyć po prostu odrodzisz się obok punktu, w którym umarłeś - Minecraft Dungeons: Ilość żyć - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Jeśli stracisz jedno ze swoich żyć po prostu odrodzisz się obok punktu, w którym umarłeś. Nie wpłynie to na Twoje statystyki, broń czy też na aktualne zdrowie przeciwników. Jeśli zabrałeś bossowi większość HP, a on zabił Cię nagłym uderzeniem, po prostu odrodzisz się zaraz obok i będziesz mógł ostatecznie go wykończyć. Nie regeneruje on bowiem swojego życia.

Czego unikać przy małej ilość punktów życia

Jeśli widzisz, że ilość Twojego życia chyli się ku końcowi staraj się unikać krawędzi mapy oraz wybuchających beczek - Minecraft Dungeons: Ilość żyć - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Jeśli widzisz, że ilość Twojego życia chyli się ku końcowi staraj się unikać krawędzi mapy oraz wybuchających beczek. Te elementy mogą z zaskoczenie zabrać Ci ostatnie punkty HP.

Regeneracja życia

Zdrowie swojej postaci możesz regenerować na kilka sposobów - Minecraft Dungeons: Ilość żyć - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Zdrowie swojej postaci możesz regenerować na kilka sposobów. Opisaliśmy je dokładnie na oddzielnej stronie poradnika. Możemy jednak przypomnieć, że dobrze sprawdzają się:

  1. Eliksiry uzupełniające zdrowie;
  2. Jedzenie;
  3. Ulepszenia regenerujące zdrowie.

Resetowanie map

Tak - Minecraft Dungeons: Ilość żyć - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Tak. Jeśli umrzesz stracisz całkowicie swój postęp. Jednak dokładnie to samo stanie się jeśli ukończysz mapę i przejdziesz dalej. Jeśli wrócić do wcześniejszej lokacji będzie ona w pełni zresetowana. Jest to celowe zagranie twórców, którzy chcieli, aby gracze wracali do lokacji i zdobywali coraz to lepszy oręż.