Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Mines & Dragons Minecraft Dungeons poradnik i solucja to najlepsze porady i wskazówki do tej gry rpg, hack'n'slash. Znajdziesz tu porady na start, przewodnik po misjach, poradnik do craftingu, poradnik trofeowy, sterowanie oraz wymagania sprzętowe PC.

Poniższy poradnik do Minecraft Dungeons zawiera kompletny zbiór informacji o grze akcji będącej spin-offem popularnego Minecrafta.

W naszym poradniku znajdziesz dział, w którym zawarliśmy odpowiedzi na nurtujące pytania. W FAQ między innymi znajdziesz informacje o zapisach gry, craftingu, powrotach do innych poziomów, poziomach trudności czy też zmianach postaci.

Przygotowaliśmy również strony, na których znajdziesz wszystkie informacje na temat rozwoju postaci. Opisaliśmy bronie i sposoby na rozwijanie postaci. W naszym poradniku znajdziesz również opis systemu walki, dzięki czemu będzie łatwiej odnaleźć Ci się w pierwszych godzinach rozgrywki. Stworzyliśmy również aneks, w którym znajdziesz informacje o sterowaniu oraz wymaganiach sprzętowych.

Ze względu na to, że mapa w Minecraft: Dungeons jest dość specyficzna, znajdziesz również kilka stron na jej temat. Dowiesz się czy bohater jest widoczny na mapie, jak odkrywać nowe obszary oraz jak się poruszać po terenie gry. W naszym poradniku znajdziesz też dział poświęcony bossom. Dowiesz się jakie mają ataki oraz jak najłatwiej ich pokonać.

Stworzyliśmy również obszerny dział poświęcony skrzyniom i sekretom dostępnym w grze Minecraft Dungeons. Dzięki tym stronom będziesz mógł szybko i bezproblemowo odkryć wszystkie tajemnice gry.

Krótko o Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons to opracowana przez Mojang AB przygodowa gra akcji będąca spin-offem kultowego Minecrafta.

Tytuł osadzony został w realiach fantasy. W czasie zabawy musisz zmierzyć się ze złoczyńcą znanym jako Arch-Illager i jego armia potworów, którzy chcę zniszczyć Twoją wioskę. Aby zniweczyć jego plany musisz wyruszyć na pełną niebezpieczeństw wyprawę.

Cała zabawa w Minecraft Dungeons opiera się na eksploracji generowanych proceduralnie lokacji oraz starciach z napotkanymi przeciwnikami. System walki ma zręcznościowy charakter przez co próg wejścia produkcji jest niski.

Na jakie platformy trafi Minecraft Dungeons?

Minecraft Dungeons trafi PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Na wszystkich wymienionych platformach gra pojawi się tego samego dnia.

Czy Minecraft Dungeons jest za darmo?

Minecraft Dungeons nie jest tytułem free-to-play i musisz go kupić. Produkcja ta, od dnia premiery będzie także dostępna dla abonentów usługi Xbox Game Pass.

Czy w Minecraft Dungeons zagram z innymi?

Tak. W Minecraft Dungeons możesz grać samotnie. Tytuł jednak oferuje także tryb kooperacji przeznaczonym dla maksymalnie czterech osób.

Czy Minecraft Dungeons zawiera mikrotransakcje?

Minecraft Dungeons nie zawiera żadnych mikrotransakcji oraz lootboxów.

Jak długi jest Minecraft Dungeons?

Ciężko określić długość gry Minecraft Dungeons. Jest to zależne od sposobu grania i czasu poświęconego eksploracji. Jeśli pragniesz po prostu przebiec przez wszystkie poziomy jakie dali Ci twórcy, gra zajmie od kilku do kilkunastu godzin. Jeśli jednak będziesz zbierał skrzynie i odkrywał sekrety, testował coraz to nowsze poziomy trudności i trudził się w zdobywaniu nowego ekwipunku, możesz zdobyć grę, z którą spędzisz kilkadziesiąt godzin.

Minimalne wymagania sprzętowe Minecraft: Dungeons

System operacyjny: Windows 7 64-bit

Procesor: Intel Core 2 Duo 2 GHz

Pamięć RAM: 4 GB

Karta graficzna: GeForce 8800 GT lub lepsza

Wymagane miejsce na dysku: 10 GB

Pamięć karty graficznej: 512 MB

Informacje o Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Autor : Natalia N.Tenn Fras

Ostatnia aktualizacja : 19 maja 2020

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.