Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Minecraft Dungeons: Redstone Monstrosity, boss - jak pokonać? Opis walki Minecraft Dungeons poradnik, solucja

Na tej stronie naszego poradnika do gry Minecraft Dungeons znajdziesz opis walki z bossem - Redstone Monstrosity. Tego przeciwnika spotkasz wykonując zadania na mapie nazwanej Płomienna Kuźnia (Fiery Forge).

Walka z bossem

Pod sam koniec przechodzenia mapy na Twojej drodze pojawi się Redstone Monstrosity - Minecraft Dungeons: Redstone Monstrosity, boss - jak pokonać? Opis walki - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Pod sam koniec przechodzenia mapy na Twojej drodze pojawi się Redstone Monstrosity. Jest on podobny do swojego poprzednika - Redstone Golem.

Tak samo jak w przypadku wcześniejszego bossa - Minecraft Dungeons: Redstone Monstrosity, boss - jak pokonać? Opis walki - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Tak samo jak w przypadku wcześniejszego bossa. Możesz poruszać się po całej arenie, jednak w dużej mierze podłoga pokryta jest lawą. Pamiętaj, że wpadając w lawę możesz stracić sporo życia.

Przeciwnik przywołuje wybuchających towarzyszy, którzy w sporej grupie podbiegają do Ciebie, blokują Ci drogę i wybuchając zabierają Ci sporą pulę życia - Minecraft Dungeons: Redstone Monstrosity, boss - jak pokonać? Opis walki - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Przeciwnik przywołuje wybuchających towarzyszy, którzy w sporej grupie podbiegają do Ciebie, blokują Ci drogę i wybuchając zabierają Ci sporą pulę życia.

Specjalnym atakiem, którego możesz użyć, aby pozbyć się przeciwników, jest wybuch lawy - Minecraft Dungeons: Redstone Monstrosity, boss - jak pokonać? Opis walki - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Specjalnym atakiem, którego możesz użyć, aby pozbyć się przeciwników, jest wybuch lawy. Porusza się ona tylko po wyznaczonych obszarach, a aby ją aktywować, musisz kliknąć na podświetloną kolumnę.

Dodatkową ciekawostką, którą możemy Ci zdradzić jest tajne wyjście z areny - Minecraft Dungeons: Redstone Monstrosity, boss - jak pokonać? Opis walki - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Dodatkową ciekawostką, którą możemy Ci zdradzić jest tajne wyjście z areny. Jeśli przemkniesz koło zamkniętej bramy, możesz odczekać chwilę na zewnątrz, wyleczyć swojego bohatera, a następnie wrócić do walki.

Skuteczna metoda - porady

  1. Redstone Monstrosity to bardzo szybki przeciwnik, który nie potrzebuje odpoczynku. Staraj się być stale w ruchu, aby omijać jego ciosy.
  2. Tasty Bone, Golem Kit czy Wonderful Wheat to bardzo dobre atrybuty na tę walkę. Boss chętnie skupi się na Twoich towarzyszach, dając Ci możliwość na zadawanie mu ogromnej ilości obrażeń.
  3. Dobrze sprawdzi się tutaj Iron Hide Amulet. Dzięki niemu możesz zapewnić sobie kilkusekundową ochronę przed obrażeniami.
  4. Ulepszenia broni, w które warto zainwestować przed tą walką to - Chains, Gravity i Freezing.