Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Minecraft Dungeons: Porównanie z wersją klasyczną - porównanie Minecraft Dungeons poradnik, solucja

Poniższa strona poradnika zawiera porównanie Minecraft Dungeons z klasycznym Minecraftem. Poznasz podobieństwa i różnice występujące między tymi dwiema produkcjami.

Podobieństwa

Klasyczny Minecraft i Dungeons mają mało wspólnego. Główną cechą, która łączy te produkcje, jest utrzymana w stylistyce retro oprawa graficzna. W obu grach natrafisz także na tych samych przeciwników, wśród których znajdziesz między innymi Creepera, Zombie oraz Pająka.

Minecraft Dungeons w przeciwieństwie do klasycznego Minecrafta nie kładzie nacisku na swobodę budowania i eksploracji - Minecraft Dungeons: Porównanie z wersją klasyczną - porównanie - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Różnice

Minecraft Dungeons w przeciwieństwie do klasycznego Minecrafta nie kładzie nacisku na swobodę budowania i eksploracji. Zamiast tego skupia się na warstwie fabularnej i walce. Tytuł swoimi założeniami zbliżony jest bardziej do produkcji z gatunków hack'and'slash i dungeon crawler.

Minecraft jest właściwie jedną wielka piaskownica, która w żaden sposób Cię nie ogranicza - tylko Ty narzucasz sobie cele do osiągnięcia. W Dungeons natomiast trafisz do półotwartego świata, gdzie toczysz walki z napotkanymi przeciwnikami, wykonujesz misje fabularne i odkrywasz sekrety skrywane przez krainę.

Zmianie uległa również perspektywa. W Minecrafcie zabawę obserwujesz oczami kierowanej postaci. Rozgrywka w Dungeons przedstawiona została w widoku izometrycznym.