Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Minecraft Dungeons - Interfejs
Minecraft Dungeons - Interfejs
Powiększ mapę

Minecraft Dungeons: Interfejs Minecraft Dungeons poradnik, solucja

Na tej stronie naszego poradnika do gry Minecraft Dungeons znajdziesz dokładny opis interfejsu.

1 - Nazwa użytkownika

W prawym górnym rogu znajdziesz nazwę użytkownika i swój awatar. To jedynie kosmetyczny zabieg, który ułatwi Ci jedynie określenie postaci, którą grasz.

2 - Znajomi

Jeśli grasz ze znajomymi, w prawym górnym rogu, znajdziesz sekcję dotyczącą zapraszania ich i ich ikony.

3 - Ekwipunek

Klikając w ten punkt bądź w klawisz "I" przeniesiesz się do ekwipunku. Tam możesz sprzedawać przedmioty, ulepszać je oraz rozdysponować je według własnego uznania.

4, 5, 6 - Artefakty

To specjalnie przedmioty, które zdobędziesz/zakupisz w trakcie rozgrywki. Dzięki nim możesz używać dodatkowych umiejętności, np. regeneracji zdrowia. W ten sposób stale wzmacniasz swojego bohatera.

7 - Dusze

Dusze to typ amunicji, który zdobędziesz zabijając przeciwników. Uzupełniają one amunicję do specjalnych broni.

8 - Punkty zdrowia

Punkty zdrowia to oczywisty wskaźnik występujący w interfejsie. Ogromne serce pozwala Ci na stałą kontrolę Twoich statystyk.

9 - Eliksiry

Zaraz koło oznaczenie zdrowia znajduje się eliksir uzupełniający HP. Ma on cooldown. Wystarczy, że odczekasz kilkanaście sekund, a ponownie będziesz mógł się wyleczyć.

10 - Mapa

Mapa to bardzo ważny towarzysz Twojej podróży. Dzięki niej znajdziesz ukryte przejścia oraz miejsca, w których mogą być sekrety. Dodatkowo dowiesz się dokąd masz się udać oraz ile skrzyni i sekretów czeka w danej lokacji.

11 - Przewrót

Ten znacznik pokazuje możliwość przewrotu. To umiejętność, które zastępuje skakanie oraz robienie uników.

12 - Strzały

Ta ikona wskazuje ilość strzał, którą posiadasz. Pamiętaj, że amunicja jest bardzo ważna. Jeśli zabraknie Ci strzał, nie będziesz w stanie atakować przeciwników z dystansu.

Strzały często wylatują z przeciwników bądź czekają na Ciebie w skrzyniach. Nie masz żadnego z góry narzuconego limitu, dlatego zbieraj wszystkie strzały jakie pojawią Ci się na drodze.

13 - Poziom doświadczenia

Zaraz pod mapą, przewrotem i strzałami znajduje się wąski pasek określający Twoje punkty doświadczenia. Co nowy lvl możesz ulepszać swoje przedmioty oraz leczyć swoją postać.

14 - Kryształy

Ostatnim znacznikiem są kryształy. To waluta dostępna w Minecraft Dungeons, możesz za nie kupić zbroje, bronie oraz artefakty.