Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Minecraft Dungeons: Mapa - skakanie, turlanie, uniki Minecraft Dungeons poradnik, solucja

Specyficzną mechaniką w Minecraft Dungeons jest przewrót. To dzięki niemu będziesz mógł docierać w ciemne zakamarki, a poza tym możesz sprytnie omijać ciosy przeciwników.

Skakanie

Nie - Minecraft Dungeons: Mapa - skakanie, turlanie, uniki - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Nie. W Minecraft Dungeons nie można skakać. Zamiast tego pojawia się opcją turlania, która pozwala przeskakiwać dziury.

Turlanie i jego możliwa częstotliwość

Przewrót ma swój cooldown, Twoja postać może turlać się jedynie co kilka sekund - Minecraft Dungeons: Mapa - skakanie, turlanie, uniki - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Przewrót ma swój cooldown, Twoja postać może turlać się jedynie co kilka sekund. Możliwość turlania możesz zaobserwować w dwóch miejscach. Po pierwsze, na dole ekranu znajduje się wskaźnik - zaznaczony na screenie powyżej. Przewrót możesz wykonać, gdy znacznik jest aktywny.

Możesz to jednak sprawdzić również patrząc się na swoją postać - Minecraft Dungeons: Mapa - skakanie, turlanie, uniki - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Możesz to jednak sprawdzić również patrząc się na swoją postać. Kiedy turlanie się ładuje Twoja postać się poci. Możesz rozpoznać to po kropelkach potu, które spływają po jej twarzy. Gdy znikną możesz na spokojnie się przeturlać.