Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Minecraft Dungeons: Wrogowie - czy odzyskują zdrowie, życie? Minecraft Dungeons poradnik, solucja

W grze Minecraft: Dungeons możesz trafić na wiele różnych przeciwników. Niektórzy z nich wybuchają, inni rzucają zaklęcia, jeszcze inni biegną na bohatera z krzykiem na ustach i bronią przygotowaną do zadania ostatecznego ciosu. Mimo tego, większość przeciwników nie powinna sprawić Ci większego problemu. Nawet jeśli Twój bohater straci swoje życie, odrodzi się w dokładnie tym samym miejscu, a przeciwnicy będą dokładnie w tym samym stanie, jak kilka sekund wcześniej. Tę sielankę mogą Ci jednak przerwać przeciwnicy, którzy samodzielnie potrafią się wyleczyć.

Na tej stronie naszego poradnika dowiesz się czy przeciwnicy w Minecraft: Dungeons mogą się samodzielnie leczyć.

W Minecraft: Dungeons możesz natrafić na przeciwników, którzy perfekcyjnie opanowali sztukę samodzielnego leczenia - Minecraft Dungeons: Wrogowie - czy odzyskują zdrowie, życie? - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

W Minecraft: Dungeons możesz natrafić na przeciwników, którzy perfekcyjnie opanowali sztukę samodzielnego leczenia. To Wiedzmy. Nie dość, że strzelają one ogłaszającymi pociskami, szybko przemieszczają się po mapie, to dodatkowo w przeciągu kilku sekund, potrafią przywołać potion leczący, który odnowi im całe życie.

Pamiętaj, żeby skupić na nich całą swoją silę i nigdy im nie odpuszczać. Jeśli choćby na chwilę się zatrzymasz, Wiedźma uzupełni swoje zdrowie i będziesz musiał od nowa niszczyć jej HP.