Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Minecraft Dungeons: Świat gry - eksploracja, podział Minecraft Dungeons poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Minecraft Dungeons dowiesz się więcej o świecie gry - jego konstrukcji i podziale oraz eksploracji. Poniżej znajdziesz informacje o środowiskach występujących w grze i ich wpływie na rozgrywkę.

Świat przedstawiony w grze podzielony został na szereg mniejszych lokacji - Minecraft Dungeons: Świat gry - eksploracja, podział - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Świat przedstawiony w grze podzielony został na szereg mniejszych lokacji. Na początku masz dostęp do jednej z nich i z czasem, po zrealizowaniu konkretnych celów, odblokujesz kolejne poziomy. Twórcy zadbali, by mapa była jak najbardziej różnorodna - w czasie przygody zwiedzisz między innymi lasy, pustynię oraz górskie szczyty. Każde z tych miejsc posiada unikalnych przeciwników, którym musisz stawić czoła.

W grze masz swój obóz, który stanowi bazę wypadową. Możesz tam ćwiczyć walkę oraz kupować i sprzedawać elementy wyposażenia. Początkowo wioska jest niewielka. Wraz z postępami rozgrywki, będziesz ją jednak powiększać. Podczas wykonywania misji, uwalniasz bowiem jej mieszkańców.

Między lokacjami przełączasz się za pomocą mapy świata, którą możesz uruchomić, przebywając w obozie - Minecraft Dungeons: Świat gry - eksploracja, podział - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Między lokacjami przełączasz się za pomocą mapy świata, którą możesz uruchomić, przebywając w obozie. Gdy wskażesz dają misję, pojawi się panel zawierający związane z nią podstawowe informacje. Dowiesz się z niego, jaką posiadasz obecnie siłę oraz jej zalecany poziom. Znajdziesz też tutaj informacje związane z liczbą przedmiotów możliwych do znalezienia przy przechodzeniu etapu i obecny stopień trudności.

Lokacje, do których się przeniesiesz po dokonaniu wyboru misji, mają ograniczoną powierzchnię. Wielkości konkretnych poziomów różnią się od siebie. Mogą to być duże, otwarte przestrzenie lub klaustrofobiczne lochy. Abyś mógł się po nich sprawnie poruszać, twórcy zaimplementowali minimapę z zaznaczoną Twoją aktualną pozycją. Dokładne sprawdzenie każdego zakamarka planszy pozwoli Ci zdobyć nowe wyposażenie.

Każdą misję dostępną w grze można rozegrać kilkakrotnie. Dzięki ponownym podejściom możesz zdobyć lepszy ekwipunek. Z każdym kolejnym przejściem wzrasta jednak poziom trudności.