Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Minecraft Dungeons: Rozwój postaci - personalizacja, awans na wyższy poziom Minecraft Dungeons poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Minecraft Dungeons znajdziesz informacje związane z rozwojem postaci, awansem na wyższy poziom, ulepszaniem wyposażenia i personalizacją bohatera.

Personalizacja

Na początku rozgrywki musisz wybrać, swojego bohatera z puli dostępnych postaci. W produkcji nie ma podziału na klasy, więc decyzja, którą podejmiesz ma charakter czysto kosmetyczny i nie ma wpływu na dalszą zabawę.

Awans postaci na wyższy poziom

Doświadczenie wymagane do awansu postaci zdobywasz, wykonując zadania fabularne oraz pokonując napotkanych na swojej drodze przeciwników (w tym bossów). Gdy zgromadzisz odpowiednią liczbę punktów, to bohater osiągnie kolejny poziom. Z racji tego, że Twoja postać nie nabywa nowych zdolności, będziesz musiał inwestować w rozwój swojego sprzętu.

Za osiągnięty poziom otrzymasz tzw. enchantment point. Zgromadzenie ich w odpowiedniej liczbie umożliwi Ci odblokowanie nowych zdolności, które wpływają na właściwości sprzętu. W ten sposób możesz między innymi zwiększyć siłę ataku, poprawić odporność na obrażenia lub leczyć swoich sojuszników.

Ulepszanie wyposażenia

Gdy już posiadasz enchantment points możesz przejść do ulepszania wyposażenia. Dokonasz tego z poziomu menu ekwipunku - wybierz sprzęt, który chcesz modyfikować i uruchom panel usprawnień. Każda broń ma konkretną liczbę slotów na umiejętności, a do każdego z nich możesz przypisać tylko określone zdolności [1].

Każda umiejętność posiada kilka stopni zaawansowana [2] - Minecraft Dungeons: Rozwój postaci - personalizacja, awans na wyższy poziom - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Każda umiejętność posiada kilka stopni zaawansowana [2]. Podczas zabawy możesz inwestować enchantment points w nabyte już wcześniej zdolności i poprawiać ich efektywność.