Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Minecraft Dungeons: Eliksir zdrowia - zdobywanie, działanie Minecraft Dungeons poradnik, solucja

W Minecraft Dungeons walczysz z hordami przeciwników, przez co Twoja postać narażona jest na liczne obrażenia. Świetnym sposobem na ratowanie swojego bohatera jest eliksir zdrowia. Na tej stronie naszego poradnika opiszemy jak działa eliksir zdrowia, jak go zdobyć oraz jak się go używa.

Jak zdobyć eliksir zdrowia?

Eliksir zdrowia zdobędziesz automatycznie, rozpoczynając grę - Minecraft Dungeons: Eliksir zdrowia - zdobywanie, działanie - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Eliksir zdrowia zdobędziesz automatycznie, rozpoczynając grę. Jest to bardzo ważne, ponieważ od początku nie musisz się przejmować brakiem zdrowia.

W trakcie wykonywania zadań natrafisz również na inne eliksiry - miksturę cieni, szybkości oraz siły. Ułatwią Ci one starcia z przeciwnikami.

Czy eliksir regeneruje w pełni zdrowie?

Tak - Minecraft Dungeons: Eliksir zdrowia - zdobywanie, działanie - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Tak. Użycie eliksiru w pełni regeneruje Twoje HP. Dlatego dobrym pomysłem jest regeneracja zdrowia w ostatecznym momencie, kiedy wrogowie będą pewni już Twojej śmierci.

Dlaczego nie mogę użyć eliksiru?

Eliksir zdrowia ma swój czas regeneracji, tak samo jak wszystkie pozostałe przedmioty w grze Minecraft Dungeons - Minecraft Dungeons: Eliksir zdrowia - zdobywanie, działanie - Minecraft Dungeons - poradnik do gry

Eliksir zdrowia ma swój czas regeneracji, tak samo jak wszystkie pozostałe przedmioty w grze Minecraft Dungeons. Jeśli w trakcie walki zabranie Ci eliksiru postaraj się wycofać, aby dać mu czas na regenerację.