Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry

Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

W pogoni za wizją | Solucja Warcraft 3 Reforged Warcraft 3 poradnik, solucja

Prolog w Warcraft 3 Reforged to kilka misji wprowadzeniowych. Jednak, prolog nie jest typowym toturialem, ponieważ wszystkie misje posiadają ważne informacje na temat fabuły, oraz stanowią wyjaśnienie dla punktu rozpoczęcia kampanii Orków. W misji nauczysz się podstaw sterowania i kilku zasad, które maja duży wpływ na rozgrywkę.

Zadnie główne:

  1. Odnaleźć proroka
Szybko otrzymasz dodatkowe jednostki, które pomogą ci ukończyć misję. - W pogoni za wizją | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Szybko otrzymasz dodatkowe jednostki, które pomogą ci ukończyć misję.

Od początku gry będziesz słyszał narratora oraz pojawi się tekst na ekranie gry. Postępuj zgodnie z zaleceniami, aby przejść z punktu do punktu. Pole widzenie odkrywa bardzo ważną rolę, ponieważ twoje jednostki nie mogą atakować wroga poza swoim zasięgiem wzroku. Wkrótce spotkasz Siepaczy orków, którzy zasilą twoje szeregi. Następnie, idąc dalej, rozpoczniesz potyczkę z neutralnymi Gnoll'ami. Nie są oni wyzwaniem dla twoich żołnierzy. Gdy ich pokonasz, twój bohater zyska punkty doświadczenia. Pamiętaj, że tylko bohaterowie mogą zdobywać poziomu i nie muszą zabijać przeciwników - wystarczy obecność w pobliżu konającego wroga.

Kolejnym ważnym spotkanie dla twojej nauki, jest spotkanie z Ogrem podczas nocy - W pogoni za wizją | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry

Kolejnym ważnym spotkanie dla twojej nauki, jest spotkanie z Ogrem podczas nocy. Ta pora dnia zmniejsza pole widzenia dla wszystkich jednostek, więc łatwiej jest poruszać się po mapie, jeśli chcesz uniknąć potyczki. Neutralne jednostki, takie jak Ogr, śpią podczas nocy. Dlatego możesz spokojnie ominą takie obozy lub zaatakować w dogodnym momencie. Z drugiej strony, niektóre jednostki, takie jak Golem, są nadal aktywne podczas nocy i zaatakują twoich żołnierzy. Po pokonaniu Golemów, warto zaatakować wioskę Trolli przy prawej krawędzi mapy. Pozostawią po sobie przedmiot, Księgę Życia. Gdy Thrall podniesie ten artefakt, otrzyma stałą premię do +50 Punktów Życia. Następnie podjedź do Proroka i wysłuchaj co ma do powiedzenia.