Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry

Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jeźdźcy burzy | Solucja Warcraft 3 Reforged Warcraft 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Warcraft 3 Reforged przeczytasz opis przejścia i solucję misji Jeźdźcy burzy.Horda dociera do nieznanych wysp pośród Wielkiego Morza. Teraz musisz wprowadzić lekcje z poprzednich dwóch misji w życie. Samodzielnie rozbuduj bazę i poprowadź Orków do zwycięstwa przeciwko żeglarzom z Kul Tiras i zniszcz ich posterunek.

Zadnia główne:

  1. Zniszcz posterunek

Zadnia dodatkowe:

  1. Splugawione źródło
Wokół swojej bazy napotkasz Trolle, które do ciebie dołączą. - Jeźdźcy burzy | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Wokół swojej bazy napotkasz Trolle, które do ciebie dołączą.

Pierwszy kroki w tej misji to rozbudowa ekipy robotników. Docelowo, przypisz 5 do zbierania złota z kopalni i kolejnych 5 do zbierania drewna. Jeśli chcesz wybudować jakiś budynek, zabierz na chwilę robotnika pracującego przy tartaku. Potrzebujesz stałego dopływu złota w tej misji, aby szkolić dodatkowych Siepaczy oraz Jeźdźców Burzy. Ten drugi wojownik, to nowy typ wojsk. Teoretycznie, jest to Siepacz walczący na grzbiecie wilka, jednak ma oblężniczy typ ataku. Dzięki temu, zadaje znacznie więcej obrażeń przeciwko zabudowaniom wroga niż Siepacze.

Musisz odnaleźć dwa składniki do oczyszczenia źródła zdrowia. Do pokonania strażników na północ i południe od źródła, potrzebujesz sporej grupy żołnierzy. - Jeźdźcy burzy | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Musisz odnaleźć dwa składniki do oczyszczenia źródła zdrowia. Do pokonania strażników na północ i południe od źródła, potrzebujesz sporej grupy żołnierzy.

Ludzie będą regularnie wysyłać małe grupy żołnierzy do twoje bazy. Możesz bronić się przy Splugawionym Źródle, ale dopóki nie wykonasz zadania od Trolli, to źródło nie będzie leczyć twoich żołnierzy. Uaktywnisz zadanie, gdy Thrall znajdzie się w pobliżu źródła.

Po drodze do składników spotkasz Gnoll'e, Wilki lub małe oddziały Ludzi. Warto wyruszyć grupą przynajmniej 6-12 wojowników. W ten sposób pokonasz każdego nieprzyjaciela na swojej drodze w tej misji. Możesz też... wysłać samego Thrall'a i tylko wydać rozkaz zebrania przedmiotu, po czym natychmiast się wycofaj. Wrogowie będą cię ścigać tylko krótki dystans po czym wrócą na swoje pozycje. Możesz co najwyżej przyzwać wilki, które odciągną przeciwników od Thralla. Teraz wystarczy wrócić do źródła z dwoma składnikami i korzystać z jego dobrodziejstw.

Źródło Zdrowia będzie automatycznie leczyć wszystkie jednostki w pobliżu, twoje jak i wroga. Wykorzystaj przewagę liczebną, aby pokonać przeciwników lub odciągnij wroga od źródła. - Jeźdźcy burzy | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Źródło Zdrowia będzie automatycznie leczyć wszystkie jednostki w pobliżu, twoje jak i wroga. Wykorzystaj przewagę liczebną, aby pokonać przeciwników lub odciągnij wroga od źródła.

Od teraz skup się na produkcji wojsk i przygotuj się do ataku na bazę wroga. Jeśli straciłeś jakiś żołnierzy do tej pory, to warto uzupełnić oddział, aby skład wyglądał następująco: 4 Siepaczy, 4 Jeźdźców Burzy i 3 jednostki walczące na dystans. Jeśli nadal masz armię z początku misji, warto wyszkolić dodatkowych Jeźdźców Burzy, tak aby mieć ich 4. Będą przydatni do niszczenia budynków wroga. W tym celu, musisz ulepszyć Wielką Halę do Twierdzy i zbudować Bestiarnie. W między czasie, rozstaw swoje wojsko przy Źródle zdrowia, bo koło niego zawsze będą nadciągać Piechurzy i Strzelcy wroga.

Uważaj na Arcymaga - to bohater ludzi, którzy atakuje na dystans i rzuca zaklęcia obszarowe. Bo jego zabiciu, zniszcz Ołtarz Królów, aby nie wrócił na pole walki. - Jeźdźcy burzy | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Uważaj na Arcymaga - to bohater ludzi, którzy atakuje na dystans i rzuca zaklęcia obszarowe. Bo jego zabiciu, zniszcz Ołtarz Królów, aby nie wrócił na pole walki.

Czas na atak! Wejście do bazy jest w prawym-górnym rogu mapy. Najpierw pokonaj małe grupy żołnierzy przy łodziach i na przedpolu posterunku oraz Wieże Strażnicze. Jak tylko do walki dołączy Arcymag, niech Thrall i wszystkie jednostki dystansowe skupią się na nim. Jeśli zamierzasz użyć Błyskawicy, wybierz wrogiego bohatera jako pierwszy cel. Zniszczenie garnizonu to połowa sukcesu. Teraz czas na zniszczenie budynków produkcyjnych oraz Ołtarza Królów, aby zatrzymać produkcje wrogich wojsk i powrotu Arcymaga do walki. Ludzie mogą zamienić swoich robotników w tymczasowych wojowników - wyślij Siepaczy i jednostki dystansowe do walki z nimi, a Jeźdźcy Burzy niech skupią się na niszczeniu budynków. Sukces! Chociaż Thrall i jego żołnierze zostaną pojmani.