Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry

Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Ponad Płomieniami | Solucja Warcraft 3 Reforged Warcraft 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Warcraft 3 Reforged przeczytasz opis przejścia i solucję misji Ponad Płomieniami. Thrall i jego wojownicy zostali pojmani przez tubylców. Murlock'i chcą złożyć w ofierze wszystkich więźniów, jednak Thrall szybko wydostaje się z uwięzienia...

Zadnie główne:

  1. Ucieknij z więzienia
  2. Pokonaj Czarnoksiężnika Murlock'ów

Zadnie dodatkowe:

  1. Uwolnij wszystkich więźniów

Grę rozpoczynasz z jednym wojownikiem Troll'ów, ale szybko zdobędziesz dodatkowe wojska. Pamiętaj, że Thrall może wezwać do pomocy wilki, które będą walczyć przez określony czas. Warto korzystać z tej opcji w pierwszych minutach rozgrywki, dopóki nie uwolnisz kolejnych żołnierzy. Niszcz również wszystkie skrzynie, ponieważ często skrywają przedmioty i eliksiry. Czasem wyskoczy z nich np. szkielet wroga, ale w większości przypadków skrywają coś przydatnego. Większość wrogów to małe Murlock'i, które nie stanowią większe wyzwania przez pierwszą część mapy.

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta - poczekaj, aż jedna ze stron zacznie zyskiwać przewagę i zacznij pomagać słabszej frakcji, aby pokonać obie grupy przeciwników. - Ponad Płomieniami | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta - poczekaj, aż jedna ze stron zacznie zyskiwać przewagę i zacznij pomagać słabszej frakcji, aby pokonać obie grupy przeciwników.

Po uwolnieniu kilku wojowników, dojdziesz do większej części więzienia, gdzie są przetrzymywani ludzi. Zawsze w tym miejscu, wszyscy pojmani ludzie uciekną z cel i zaczną walczyć z Murlock'ami. Dojdzie do wielkiej potyczki pomiędzy tymi dwoma grupami. Wstrzymaj się z atakiem i utrzymaj swoje wojska w pewnej odległości! Możesz ominąć bitwę i pójść dalej, ale lepiej jest poczekać chwilę i zacząć atakować żołnierzy tej frakcji, która zyskuje przewagę. W ten sposób zabezpieczysz tyły i będziesz mógł przeszukać to pomieszczenie.

Uwolnij wszystkich więźniów, dzięki temu będziesz miał lepsze szansę w finałowej walce. W pomieszczeniu z pająkami masz szansę zdobyć przydatne przedmioty. - Ponad Płomieniami | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Uwolnij wszystkich więźniów, dzięki temu będziesz miał lepsze szansę w finałowej walce. W pomieszczeniu z pająkami masz szansę zdobyć przydatne przedmioty.

Wkrótce trafisz na kolejną celę, gdzie jest dwóch Siepaczy. Teraz przygotuj się na walkę z pająkami wśród gęstwin podziemi. Gdy pokonasz pająki, zaatakuj ich legowiska. Wyskoczą kolejne pająki, ale zyskasz również Szpony Ataku, które dodają 6 punktów obrażeń do ataku. Thrall zyska na sile, dzięki temu artefaktowi. W pomieszczenie z kilkoma jaskiniami, wyskoczą kolejne pająki - szybko pokonaj wrogów i idź dalej, aby nie pojawili się kolejni wrogowie.

W kolejnej celi dołączy do ciebie Szaman z nową umiejętnością - Żądzą Krwi. Jest to jedna z najlepszych umiejętności we frakcji Orków, wzmacnia każdą jednostkę i przyspiesza tempo ataku oraz szybkość ruchu. Szaman może rzucać ten czar automatycznie w trakcie walki, lub możesz sam wybierać na które jednostki ma rzucić ten czar. Warto go wyłączyć przy łatwych potyczkach i oszczędzać manę na trudniejsze starcia.

Duchy pilnują licznych artefaktów w zapomnianej bibliotece. - Ponad Płomieniami | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Duchy pilnują licznych artefaktów w zapomnianej bibliotece.

Gdy dotrzesz do lewego-dolnego rogu mapy, spotkasz duchy, które strzegą biblioteki. Możesz ominąć to miejsce, ale po pokonaiu wrogów Thrall będzie mógł podnieść aż 5 różnych książek, które wzmocnią jego atrybuty. Księgi są niezwykle przydatne dla każdego bohatera i warto zawsze używać ich na głównym bohaterze danej kampanii. Nie zajmują miejsca w ekwipunku i na stałe podnoszą jego statystyki przez całą kampanię.

Jak najszybciej pokonaj małe Murlocki, aby zabrać się za Strażników podtrzymujących barierę. - Ponad Płomieniami | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Jak najszybciej pokonaj małe Murlock'i, aby zabrać się za Strażników podtrzymujących barierę.

Teraz czas na finałowe starcie w tej misji, które może wydawać się trudne i chaotyczne, ale jeśli uwolniłeś wszystkich więźniów, nie powinieneś mieć większych problemów. Walka dzieli się na dwa etapy. W Pierwszym musisz pokonać sporą grupę zwykłych Murlock'ow oraz Strażników, którzy będą spowalniać twoich żołnierzy. Wykorzystaj Błyskawice, aby szybko pozbyć się małych Murlock'ów. Szamani niech wzmocnią siebie, Thralla i Trolle, aby lepiej wykorzystać atak dystansowy, gdy większość twoich wojska będzie zagnieżdżona w wąskim przesmyku.

Następnie czas na walkę z Czarnoksiężnikiem Murlock'ów. Najpierw pokonaj jego obstawę - małe Murlock'i potraktuj błyskawicą i poczekaj aż podejdą do twoich żołnierzy. Teraz zaatakuj całą grupą wrogiego bohatera. Wykorzystaj eliksiry i znaki leczące, aby jak najwięcej twoich wojowników podtrzymać przy życiu. Śmierć Murlocka oznacza koniec misji.