Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry

Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Obrona Strahnbradu | Solucja Warcraft 3 Reforged Warcraft 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Warcraft 3 Reforged przeczytasz opis przejścia i solucję misji Obrona Strahnbradu. Pierwsza misja kampanii ludzi, wprowadza do historii głównego bohatera tej opowieści - Arthas'a.

Zadnie główne:

  1. Udaj się do Strahnbradu (6)
  2. Pokonaj łowcę niewolników (7)

Zadnie dodatkowe:

  1. Odszukaj Timmiego (2,3)
  2. Pomóż Kupcowi (5)
Rozpoczynasz misję w obozie nieopodal celu misji (1), którym jest miasto Strahnbrad (6) - Obrona Strahnbradu | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry

Rozpoczynasz misję w obozie nieopodal celu misji (1), którym jest miasto Strahnbrad (6).

Po rozmowie Arthas'a z Uther'em, rozpoczniesz misję w lewym, górnym rogu planszy (1). Twój bohater jest paladynem, który walczy wręcz. Jego pierwsza umiejętność leczy twoich żołnierzy, ale nie możesz użyć jej na swoim bohaterze. Przed każdą walką, wyślij przodem swoich żołnierzy, aby Arthas nie przyjmował na siebie obrażeń. Żołnierzy możesz uleczyć, jednak z poratowanie własnego zdrowia, Arthas musi korzystać z Mikstur i innych przedmiotów, które wkrótce zdobędziesz.

Grupa 4 Piechurów i Arthas, wystarczą aby dostać się do celu misji i pokonać Orków w mieście. Warto rozejrzeć się po okolicy, aby podnieść poziom Arthas'a i zdobyć kilka przydatnych przedmiotów. Udaj się na południe, trzymając się lewej krawędzi mapy. W wiosce (2) spotkasz wieśniaków, którzy do ciebie dołącza - zyskasz dodatkowych piechurów. W tym samym miejscu, spotkasz kobietę, która zleci ci zdanie poboczne. Odzyskanie jej zagubionego syna, oznacza walkę z bandytami na wschód od jej chaty. Szajka porywaczy nie sprawi problemu twoim żołnierzom. Za wykonanie zadania otrzymasz pierścień ochrony +1, który przyda się na początek Arthas'owi. Bohaterowie to jedyny tup jednostek, który możesz nosić i korzystać z wszelkich przedmiotów w grze.

Na swojej drodze spotkasz kilka grup bandytów, którzy nie są wyzwaniem dla Arthasa i jego Piechurów. - Obrona Strahnbradu | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Na swojej drodze spotkasz kilka grup bandytów, którzy nie są wyzwaniem dla Arthas'a i jego Piechurów.

Nieopodal głównego szlaku, jest człowiek wzywający pomocy. To zasadzka, w której zmierzysz się z kilkoma bandytami (4). Pamiętaj, aby wprowadzić do akcji Arthas'a gdy wrogowie już zajmą się Piechurami. Jeśli, któryś z twoich żołnierzy straci przynajmniej połowę punktów życia, ulecz go korzystając z Świętego Blasku. Warto ulepszyć tą umiejętność w pierwszej kolejności. W ten sposób będziesz mógł przywrócić więcej punktów życia.

Po drodze do miasta, obok mostu spotkasz kupca, którego napadli bandyci. Prosi cię o odzyskanie skradzionej księgi. Warto od razu zaatakować bandytów i zablokować im drogę ucieczki. W ten sposób zmierzysz się z mniejsza grupą w ich obozie w prawym, dolnym rogu mapy (5). Przywódca bandytów jest magiem, ale szybko zginie pod naporem twoich mieczy. Po oddaniu zguby, będziesz mógł użyć księgi, która wzmocni twojego bohatera.

Strahnbrad został złupiony przez Orków. Podążaj za wodzem orków. Jego śmierć, zakończy misję sukcesem. - Obrona Strahnbradu | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Strahnbrad został złupiony przez Orków. Podążaj za wodzem orków. Jego śmierć, zakończy misję sukcesem.

U bram miasta (6) czeka cię gorzka prawda. Orkowie napadli na miasto, które palą i łupią. Jednak celem misji nie jest oczyszczenie miasta z wrogów, ale pokonanie ich przywódcy oraz jego gwardii. Czai się on w głębi miasta, w zachodniej części (7). Możesz nawiązać walkę z Orkami w pozostałych częściach miasta, ale musisz pokonać jedynie łowcę niewolników. Pamiętaj, żeby leczyć najsłabszych żołnierzy, w bez problemu pokonasz wrogów.