Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry

Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Niezgoda | Solucja Warcraft 3 Reforged Warcraft 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Warcraft 3 Reforged przeczytasz opis przejścia i solucję misji Niezgoda. Armia Arthas'a otrzymała rozkaz od Króla, aby wrócić na kontynent i porzucić misję księcia. Arthas ma jednak inne plany.

Zadnie główne:

  1. Zniszcz pięć statków przed zanim upłynie czas
Jest to typowa misja przygodowa, gdzie rozgrywka jest w całości liniowa - Niezgoda | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry

Jest to typowa misja "przygodowa", gdzie rozgrywka jest w całości liniowa. W tej misji możesz stracić bohaterów, ponieważ masz Ołtarz Królów. Ten budynek pozwala przyzwać poległych bohaterów. Na początku rozpoczynasz grę z Arthas'em, Muradinem oraz Kanonierami. Krasnoludy przydadzą się do niszczenia statków i budynków wroga. Misję rozpoczynasz tuż przy bazie ludzi (1). Czas zdobyć sojuszników do pomocy.

Muradin to niezwykle skuteczny wojownik, który jest lepszym wojownikiem od Arthasa. - Niezgoda | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Muradin to niezwykle skuteczny wojownik, który jest lepszym wojownikiem od Arthas'a.

Zanim zdobędziesz nowych kompanów do wykonania misji, musisz przebić się przez grupy Nieumarłych (1). Muradin nadaje się najlepiej do tego zadania. Potrafi rzucić młotem, który ogłuszy i zada obrażenia, ale również może uderzyć młotem o ziemię, przez co zada obrażenia wszystkie wrogom wokół siebie i ich skutecznie spowolni. Świetnie współgra z Arthas'em, który może go leczyć, gdy ten przyjmie na siebie ciosy.

Po pokonaniu pierwszych wrogów, szybko trafisz na Obóz Najemników (2). Tutaj możesz kupić jednostki, które dołączą do twojej drużyny. Wykup wszystkie jednostki i idź dalej. Zaraz za obozem trafisz na kilka wież Nieumarłych. Wykorzystaj kanonierów, aby zniszczyć wieże z bezpiecznej odległości. Jeśli twoje wojska nie widzą wieży, wykorzystaj rozkaz, aby atakowali wyznaczony obszar. Po kilku salwach, sprawdź jak mają się zgliszcza wieży. Teraz czas aby zatopić pierwszy statek twoich żołnierzy (3).

Nerubiańska Królowa to potężny wróg, ale nie potrafi uniknąć Pocisku Burzy, czyli jednej z ogłuszających umiejętności Muradina. W kolejnym Obozie Najemników, zwerbuj kolejnych żołnierzy. - Niezgoda | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Nerubiańska Królowa to potężny wróg, ale nie potrafi uniknąć Pocisku Burzy, czyli jednej z ogłuszających umiejętności Muradina. W kolejnym Obozie Najemników, zwerbuj kolejnych żołnierzy.

Zanim dostaniesz się do kolejnego statku, musisz pokonać legowiska pająków i Nerubiańskiej Królowej (4). Jest to dość ciężki przeciwnik, który może narobi tobie sporo kłopotu. Wykorzystaj swoich najemników, aby szybko pokonać tego wroga. Warto go ogłuszyć przy pomocy pierwszej umiejętności Muradina. Po jej śmierci, otrzymasz Szpony Ataku +12, którym możesz wzmocnić dowolnego bohatera. Czas spalić kolejny statek.

W tym miejscu odwiedzisz kolejny obóz najemników. Warto zakupić Ogrów w tym obozie. Są to użyteczne jednostkę walczące wręcz, z umiejętnością Szału Bojowego. Ten czar wzmacnia twoje jednostki i zwiększa ich szybkość ataku. Czar jest rzucany automatycznie na jednostki sojusznicze w pobliżu podczas walki, ale warto wybierać manualnie cele i rzucać Szał Bojowy na twoich bohaterów.

Wykorzystaj swoich Kanonierów, aby zniszczyć drzewa na twojej drodze. - Niezgoda | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Wykorzystaj swoich Kanonierów, aby zniszczyć drzewa na twojej drodze.

Zanim przebędziesz do kolejnego statku, musisz pozbyć się małego lasu, który zagradza ci drogę (5). Wykorzystaj swoich Kanonierów, aby zaczęli strzelać w drzewa. Po chwili droga stanie otworem. Jeśli straciłeś krasnoludów podczas walki, nie podpal jest sklep gobliński z saperami-samobójcami. Możesz ich zatrudnić, aby wysadzili drzewa. Teraz zniszcz kolejny statek. W pobliżu jest trzeci, ostatni Obóz Najemników, ale ma w swojej ofercie najlepszych żołnierzy. Koniecznie zatrudnij kilku Kapłanów Trolli oraz Ogrów, którzy są wytrzymali i zadają spore obrażenia. Trolle mogą leczyć jednostki w ten sam sposób, co Kapłani Elfów.

Dolina usiana wieża Nieumarłych może być problematyczna. Wystarczy jednak kupić amulet w pobliskim sklepie, przebiec Arthasem przez dolinę i przywołać jednostki po drugiej stronie doliny. - Niezgoda | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Dolina usiana wieża Nieumarłych może być problematyczna. Wystarczy jednak kupić amulet w pobliskim sklepie, przebiec Arthas'em przez dolinę i przywołać jednostki po drugiej stronie doliny.

Gdy dojdziesz do goślińskiego sklepu, czeka cię niemiła niespodzianka. Przed tobą dolina, wypełnione wieżami wroga (6). Nie sposób ich pokonać na czas, dlatego najłatwiej jest po prostu przebiec na drugą stronę. Możesz to zrobić przy pomocy wszystkich swoich jednostek, ale jest szansa, że stracisz kilku żołnierzy, a dalej nie ma możliwości werbunku nowych najemników. Najlepszym sposobem, jest zakupienie amuletu w sklepie przez Artas'a, użycie boskiej Tarczy i samotny bieg na drugą stronę. Teraz wystarczy użyć amuletu, aby przywołać do siebie swoje jednostki i zatopić kolejny statek.

Przed tobą jeszcze dwa duże starcia. Najpierw trafisz na cmentarz Nieumarłych (7). Jest to kilka budynków wroga, wypełnionych martwymi ciałami, z korzystają Nekromanci. Zacznij od eliminacji czarnoksiężników, a dopiero potem pozabijaj Nieumarłych. Ostatni grupa wrogów pilnuje dostępu do piątego statku twojej floty (8). Tutaj znów zmierzysz się z Nieumarłymi, ale jeśli na tym etapie masz nadal pełną drużynę najemników to masz spore szanse wygrać to starcie bez większych problemów. Używaj często Świętego Blasku do eliminacji słabych wrogów lub leczenia swoich żołnierzu i przemień Muradina w Avatara, czyli potężniejszą wersję krasnoluda.