Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry

Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Odliczanie przed zagładą | Solucja Warcraft 3 Reforged Warcraft 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Warcraft 3 Reforged przeczytasz opis przejścia i solucję misji Odliczanie przed zagładą. Po ucieczce z więzienia Thrall musi uniknąć gniewu Widźmy, które kontroluje Murlock'i, ale też siły natury. Wulkan zagraża wszystkim mieszkańcom wyspy. Czas na ucieczkę, ale twoi robotnicy potrzebują czasu na przeprowadzenie napraw.

Zadnie główne:

  1. Utrzymaj pozycje przez 20 minut

Zadnie dodatkowe:

  1. Uratuj Troll'e z okolicznych wiosek
Źródło Zdrowia będzie bardzo ważnym punktem obrony twojej bazy. Leczenie żołnierzy jest tańsze i szybsze niż rekrutacja nowych wojowników. Buduj nowe legowiska przed Wieżami Strażniczymi, aby stworzyć prowizoryczne mury. - Odliczanie przed zagładą | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Źródło Zdrowia będzie bardzo ważnym punktem obrony twojej bazy. Leczenie żołnierzy jest tańsze i szybsze niż rekrutacja nowych wojowników. Buduj nowe legowiska przed Wieżami Strażniczymi, aby stworzyć prowizoryczne mury.

W tej misji twoim jedynym zadaniem jest utrzymanie się przy życiu i odpieranie ataków wroga. Na początku będą to małe grupy Murlock'ów, ale z czasem będą coraz większe. Ataki będą nadchodzić z trzech różnych kierunków, więc zawsze miej pod ręką grupę szybkiego reagowania. Warto zbudować dodatkowe Legowiska tuż przed wieżami. W ten sposób nie tylko zyskasz pożywienie do dalszej rozbudowy armii, ale też ochronisz pozostałe budynki przed atakiem przeciwnika i kupisz sobie trochę więcej czasu na odparcie wrogów.

W okolicznych wioskach są Trolle, które dołączą do twojej armii. Warto zaatakować pobliskie grupy neutralnych wrogów, aby zyskać dodatkowe przedmioty dla twojego bohatera. - Odliczanie przed zagładą | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
W okolicznych wioskach są Troll'e, które dołączą do twojej armii. Warto zaatakować pobliskie grupy neutralnych wrogów, aby zyskać dodatkowe przedmioty dla twojego bohatera.

Na samym początku misji wyślij swoich wojowników do trzech pobliskich wiosek, aby uzyskać dodatkowych 6 jednostek. Teraz, masz dość żołnierzy, aby bronić się przez najbliższe kilka minut. Trzymaj ich w środku bazy, aby szybko reagować na ataki wroga. Możesz też podzielić wojsko na dwie grupy i trzymać po jednej grupie na lewej i prawej stronie bazy. Warto zrobić szybki rajd na watahę wilków w lewym-dolnym rogu mapy i zyskać kolejne Szpony Ataku. W ten sposób, twój bohater będzie zadawał konkretne obrażenia.

Golemy to potężni wrogowie, ale możesz wysłać Peonów do Legowisk, aby wzmocnić obronę. Doktor Trolli może postawić pułapkę, która ogłuszy wrogów i będzie stanowić bezbronny cel przez krótki czas. Umieść takie pułapki tuz przed wejściem do bazy. - Odliczanie przed zagładą | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Golemy to potężni wrogowie, ale możesz wysłać Peon'ów do Legowisk, aby wzmocnić obronę. Doktor Trolli może postawić pułapkę, która ogłuszy wrogów i będzie stanowić bezbronny cel przez krótki czas. Umieść takie pułapki tuz przed wejściem do bazy.

W kolejnych falach będą brały udział również golemy, które mają oblężniczy typ ataku. Co za tym idzie, łatwo zniszczą twoje budynki. Na szczęście często zaatakują w pojedynkę, dzięki czemu łatwo będziesz mógł ich wyeliminować. Warto zrobić to zanim zburzą Wieże Strażnicze, ponieważ budowa nowych zajmuje sporo czasu, pochłania sporo surowców oraz osłabia twoją ekonomię (robotnik poświęca czas na odbudowę zamiast na zbieranie surowców). Te jednostki są odporne na magię, więc nie zadziałają na nich Czary, Pułapki ani nawet podstawowy atak Szamanów i Doktorów!

Ostatni atak jest nie do odparcia. Mimo silnej armii będziesz i tak przegrywał, ale chodzi tylko o przetrwanie do końca napraw twoich statków. - Odliczanie przed zagładą | Solucja Warcraft 3 Reforged - Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry
Ostatni atak jest nie do odparcia. Mimo silnej armii będziesz i tak przegrywał, ale chodzi tylko o przetrwanie do końca napraw twoich statków.

W ostatnich minutach wrogie dosłownie zaleją twoją bazę. Wiedźma ma podobne umiejętności do Thrall'a i będzie często rzucać czar Trzęsienie Ziemi, który spowalnia twoje jednostki i zadaje obrażenia budynkom i żołnierzom. Najważniejsze, żebyś wytrzymał do końca czasu - ochraniaj główny budynek, Koszary i swoich Peon'ów. Możesz zbudować Legowiska i Wieże w pobliżu kopalni, aby zapewnić im przetrwanie. Nawet jeśli wróg zniszczy pół twojej bazy, ale Thrall i najważniejsze budynki będą nadal stały, to mimo wszystko osiągniesz zwycięstwo.