Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anno 1503: The New World - poradnik do gry

Anno 1503: The New World - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Awansowanie mieszkańców do poziomu Settlers; kamieniołom poradnik Anno 1503: The New World

09. Awansowanie mieszkańców do poziomu Settlers; kamieniołom

No dobrze, masz już praktycznie wszystko co jest potrzebne do zadowolenia mieszkańców. Ewentualnie możesz chwilkę odczekać aż zgromadzisz wystarczającą ilość surowców. Jest to tym bardziej wskazane, że tuż po tym jak wskoczą oni na wyższy poziom będziesz się musiał zająć ich nowszymi zachciankami. Dobrze jest więc być na to przygotowanym. Upewnij się też, że masz co najmniej 100 żywności, 25-30 skór oraz płócien oraz 30-40 soli. Obowiązkowo powinieneś mieć też kapliczkę.

Zniesienie ograniczenia rozbudowy kolonii spowoduje natychmiastową zamianę chatek na domy Settlersów. Stanie się tak oczywiście tylko wtedy gdy zaspokoiłeś wymienione przed chwilą potrzeby oraz masz wystarczającą ilość surowców budowlanych. Aby zamiana mogła mieć miejsce będziesz potrzebował trochę narzędzi oraz drewna. Nie zdziw się więc gdy w przeciągu kilku sekund ich zapasy ulegną drastycznemu skurczeniu. W końcu o to Ci chyba chodziło. Rozwój kolonii spowoduje też oczywiście przyrost populacji. Będzie on stosunkowo spory (ponad 50%) tak więc jeśli tylko zauważysz, iż pewnych dóbr zacznie brakować zajmij się nadrobieniem tej straty. W ogóle jest to dobry moment na dobudowanie kilku kolejnych domków tak aby straty finansowe były niewielkie (-30 do -40 to maksimum, najlepiej żeby były jeszcze o połowę mniejsze).

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie