Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wieże w Mortal Kombat 11 Mortal Kombat 11 poradnik, solucja

Wieże to standardowy tryb rozgrywki dla jednego Gracza dostępny w grze Mortal Kombat, a więc nie mogło go zabraknąć także w najnowszej odsłonie tej serii. Tym razem, poza Klasycznymi Wieżami, w Mortal Kombat 11 pojawiły się zupełnie nowe Wieże, które nazywają się Towers of Time.

Klasyczne Wieże

Klasyczny tryb z Wieżami pojawił się także w Mortal Kombat 11 - Wieże w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Klasyczny tryb z Wieżami pojawił się także w Mortal Kombat 11. Gracz ma tutaj do pokonania określoną ilość przeciwników, jeden po drugim, bez możliwości zmiany postaci. Z każdym pokonanym przeciwnikiem pniesz się po piętrach wieży, aż do finałowego starcia. Klasyczne Wieże można podzielić na:

  1. Nowicjusz - do pokonania masz zaledwie 5 przeciwników.
  2. Wojownik - do pokonania masz 8 przeciwników.
  3. Mistrz - musisz zmierzyć się z 12 przeciwnikami.
  4. Nieskończoność - w tej Wieży nie ma określonej liczby przeciwników. Walczysz tak długo, ile chcesz.
  5. Ocalały - do pokonania masz aż 25 przeciwników. Po pokonaniu jednego przeciwnika przechodzisz do następnego z pozostałym stanem zdrowia.

Towers of Time

Mortal Kombat 11 przedstawia Graczom zupełnie nowe Wieże, które nazwa Towers of Time - Wieże w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Mortal Kombat 11 przedstawia Graczom zupełnie nowe Wieże, które nazwa Towers of Time. Wieże czasu to nieustannie obracający się mechanizm, który odkrywa przed Graczem coraz to nowe wyzwania. Po ukończeniu wież szkoleniowych, oczom Gracza ukaże się mapa z siedmioma wyspami. Na każdej z nich znajduje się określona liczba wież. Warto także zaznaczyć fakt, że Towers of Time nie pozwalają na wybranie dowolnego poziomu trudności przez co mogą być nie lada wyzwaniem dla początkujących Graczy.

Niektóre z wież posiadają licznik, który określa jak długo dana wieża będzie dostępna. Pozostałe wieże są dostępne przez cały czas i dzielą się w następujący sposób:

  1. Rękawica - swego rodzaju samouczek w którym wyjaśniono system modyfikatorów Towers of Time oraz przedmiotów użyteczności.
  2. Przywołane Wieże - do tych Wież możesz dostać się tylko w momencie, gdy posiadasz potrzebny klucz. Klucz można znaleźć tylko w rozgrywkach trybu Wież.
  3. Wieża Postaci - specjalne wieże, które możesz odblokować przy użyciu waluty z gry. Wieże Postaci pozwalają zdobyć dodatkowe przedmioty kosmetyczne dla Twoich ulubionych Bohaterów.