Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Scorpion | Charakterystyka postaci w Mortal Kombat 11 Mortal Kombat 11 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 7 maja 2019

Scorpion to klasyczna i niezwykle popularna postać w Mortal Kombat - Scorpion | Charakterystyka postaci w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Scorpion to klasyczna i niezwykle popularna postać w Mortal Kombat. Co bardzo istotne, Scorpion nie jest zbyt trudny do opanowania dzięki czemu jest jedną z najbardziej polecanych postaci dla początkujących Graczy. Scorpion w grze Mortal Kombat 11 dysponuje bardzo dobrą mobilnością za sprawą teleportu (Hell Port), który pozwala mu teleportować się za plecy przeciwnika i szybko wykonać atak. Co więcej, Scorpion posiada bardzo przydatny ruch specjalny, który pozwala mu na złapanie i przyciągnięcie do siebie przeciwnika w celu kontynuowania ataku (Spear).

Umiejętność specjalna - Hell Port (Teleport)

V < - Scorpion | Charakterystyka postaci w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

V < 3

Jedno z kultowych ruchów Scorpiona, który teleportuje się za plecy przeciwnika i wyprowadza szybki cios. Teleport jest niezwykle przydatny do kontrowania przeciwników, którzy używają jakiegoś rodzaju pocisku ponieważ nie zdążą zareagować nie niezwykle szybki ruch Scorpiona. Hell Port przydaje się także przy wykonywaniu kombosów. Hell Port może zostać dodatkowo wzmocniony, aby wyprowadzić bardzo groźne kombo. Warto także pamiętać o tym, że Teleport może zostać wykonany w powietrzu, jak i na ziemi.

Umiejętność specjalna - Spear (Włócznia)

< - Scorpion | Charakterystyka postaci w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

< > 1

Kolejne popisowe zagranie Scorpiona, który wyrzuca w kierunku przeciwnika Włócznię na łańcuchu. Jeśli trafi, ogłusza przeciwnika i przyciąga go do siebie. Warto tutaj zaznaczyć fakt, że przeciwnik może zablokować Włócznie lub ukucnąć w celu uniknięcia obrażeń. Gdy tak się stanie, możesz zostać ukarany ponieważ minie nieco czasu zanim Twoja postać wróci do równowagi. Spear może zostać wzmocniony i wykorzystany w trakcie budowania kombosów.

Umiejętność specjalna - Demon Slam (Trzask Demona)

V + Rzut - Scorpion | Charakterystyka postaci w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

V + Rzut

Zostało jeszcze 59% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie