Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Fatal Blow w Mortal Kombat 11 Mortal Kombat 11 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 26 kwietnia 2019

Mortal Kombat 11 prezentuje zupełnie nowy super cios, który nazywa się Fatal Blow - Fatal Blow w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Mortal Kombat 11 prezentuje zupełnie nowy super cios, który nazywa się Fatal Blow. Fatal Blow wygląda bardzo podobnie do ciosów X-Ray znanych z Mortal Kombat X. Aby użyć Fatal Blow trzeba spełnić określony warunek, który wymaga, aby zdrowie Twojego Bohatera spadło poniżej 30%. Ciosy Fatal Blow wykonuje się poprzez jednoczesne wciśnięcie przycisków zmiany stylu i bloku, a każda z postaci dysponuje swoją unikatową animacją. Co bardzo istotne, ciosy Fatal Blow mogą zostać zablokowane lub ominięte. Jeśli tak się stanie, po pewnym czasie będziesz mógł użyć go jeszcze raz.

Kiedy najlepiej użyć Fatal Blow?

Ciosy Fatal Blow mogą zostać użyte tylko raz w ciągu całego pojedynku. Oznacza to, że jeśli wykorzystasz swój Fatal Blow w rundzie pierwszej, nie będziesz mógł z niego skorzystać w rundzie drugiej lub trzeciej (decydującej). Fatal Blow może być przydatny w momencie, gdy znajdziesz się w trudnej sytuacji, a wciąż masz szansę na wykończenie przeciwnika i wygranie rudny. Jeśli jednak Twoja przewaga nad przeciwnikiem jest znaczna warto spróbować zakończyć daną rundę w tradycyjny sposób, a Fatal Blow zostawić na rundę decydującą.

Kiedy spodziewać się aktywacji Fatal Blow przez przeciwnika?

Jeśli poziom zdrowia Twojego przeciwnika spadł poniżej 30% i został on przyparty do ściany, zapewne spróbuje użyć ciosu Fatal Blow, aby wyrwać się z tej trudnej sytuacji. Innym dobrym przykładem na wykorzystanie Fatal Blow jest moment w którym przeciwnik wygrał rundę pierwszą i chce zakończyć cały pojedynek w przeciągu dwóch rund.