Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak szybko zdobywać Fragmenty Dusz w grze Mortal Kombat 11? Mortal Kombat 11 poradnik, solucja

Fragmenty Dusz to ostatni z głównych zasobów dostępnych w grze Mortal Kombat 11. Fragmenty Dusz mogą zostać użyte do otwarcia specjalnych Krypt Dusz (obiektów emanujących zielonym światłem) lub do odbudowy mostu w Krypcie. Warto także pamiętać o tym, że korzystanie z Opaski Kenshiego także wykorzystuje Fragmenty Dusz.

Wieże Czasu - dodatkowe nagrody

Wieże Czasu mogą być prawdziwą skarbnicą Fragmentów Dusz - Jak szybko zdobywać Fragmenty Dusz w grze Mortal Kombat 11? - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Wieże Czasu mogą być prawdziwą skarbnicą Fragmentów Dusz. Niekiedy trafisz na wyzwanie, które wymaga od Ciebie pokonania niezbyt trudnego Bossa. Walka z Bossem trwa tylko jedną rundę i może Cię nagrodzić niezłą ilością Fragmentaów Dusz. Przykładowo, za pokonanie Jade widocznej na powyższym obrazku możesz otrzymać 15 Fragmentów Dusz. Co ciekawe, walkę możesz powtórzyć wielokrotnie. Niektóre Wieże Czasu będą wymagać od Ciebie pokonania większej ilości przeciwników, ale dodatkowa nagroda za wykonanie wszystkich wyzwań będzie odpowiednio większa - np. 100 Fragmentów Dusz.

Walka przeciwko AI i walka Online

Pokonanie przeciwnika sterowanego przez AI np - Jak szybko zdobywać Fragmenty Dusz w grze Mortal Kombat 11? - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Pokonanie przeciwnika sterowanego przez AI np. w Wieżach Czasu zawsze skutkuje otrzymaniem takiej samej nagrody - 15 Fragmentów Dusz. Możesz uzyskać znacznie więcej Fragmentów Dusz (aż 35) za wygrywanie potyczek Online. Warto także zaznaczyć fakt, że wykonanie Mercy to dodatkowe 2 Fragmenty Dusz na Twoim koncie, jeśli oczywiście uda Ci się zwycięsko zakończyć pojedynek.

Ustaw bota na Nieskończonej Wieży i zbieraj Fragmenty Dusz

Ze względu na to, że Fragmenty Dusz w grze Mortal Kombat 11 najszybciej zbiera się poprzez pokonywanie przeciwników, warto zastanowić się nad ustawieniem bota (postaci sterowanej przez AI) na Nieskończonej Wieży. Instrukcje, jak ustawić bota w grze Mortal Kombat 11 znajdziesz w odpowiednim rozdziale FAQ niniejszego poradnika.