Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Tryb fabularny w Mortal Kombat 11 Mortal Kombat 11 poradnik, solucja

Mortal Kombat 11 nie zawodzi Graczy rozbudowanym trybem fabularnym, w którym nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji, ciekawych scen, powracających lubianych postaci, a także nowych Bohaterów - Tryb fabularny w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Mortal Kombat 11 nie zawodzi Graczy rozbudowanym trybem fabularnym, w którym nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji, ciekawych scen, powracających lubianych postaci, a także nowych Bohaterów. Wśród starych, dobrze znanych postaci, jak np. Sub-Zero, Scorpion, Raiden, Sonya Blade, Jaxx, Baraka i Skarlet pojawią się także nowi Bohaterowie, jak Geras i Kronika. Wątek fabularny w grze Mortal Kombat 11 przechodzi się w taki sposób, jakby Gracz oglądał dobry film akcji. Wątek fabularny gry Mortal Kombat 11 może być nieco zagmatwany ze względu na to, że Kronika namieszała w linii czasu przez co młodsze wersje znanych i lubianych postaci pojawiły się w teraźniejszości. Poprzez jej manipulacje dochodzi do zaskakujących zdarzeń, jak np. walki pomiędzy dwoma Scorpionami. Do przejścia jest 12 rozdziałów, a cała historia trwa znacznie dłużej niż ta znana z poprzedniej odsłony tej serii.

Co odblokowuje przejście trybu fabularnego w grze Mortal Kombat 11?

Po zakończeniu trybu fabularnego w grze Mortal Kombat 11 odblokujesz jedną dodatkową postać - Frost - Tryb fabularny w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Po zakończeniu trybu fabularnego w grze Mortal Kombat 11 odblokujesz jedną dodatkową postać - Frost. Co więcej, uzyskasz dostęp do 2 dodatkowych aren: Prehistoryczna Klepsydra Kroniki oraz Chaotyczna Klepsydra Kroniki. Dodatkowo, przejście trybu fabularnego w grze Mortal Kombat 11 nagrodzi Gracza dodatkowymi Monetami.

Czy w Mortal Kombat 11 są quick time events?

W odróżnieniu od poprzedniej wersji gry, w Mortal Kombat 11 Gracze nie będą mieli okazji wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych quick time eventach. Fabułę przechodzi się jak dobry film akcji bez dodatkowej presji w postaci wciskania odpowiednich przycisków w określonym momencie. Dzięki takiemu zabiegowi, Gracz może skupić się na pochłanianiu wątku fabularnego.