Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Rzuty w Mortal Kombat 11 Mortal Kombat 11 poradnik, solucja

W grze Mortal Kombat 11 możesz wykonać rzut na dwa sposoby: za pomocą osobnego przycisku odpowiedzialnego za rzut lub poprzez równoczesne wciśnięcie kombinacji dwóch przycisków, np - Rzuty w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

W grze Mortal Kombat 11 możesz wykonać rzut na dwa sposoby: za pomocą osobnego przycisku odpowiedzialnego za rzut lub poprzez równoczesne wciśnięcie kombinacji dwóch przycisków, np. 1+3. Warto tutaj wspomnieć o tym, że rzut zawsze wykonywany jest za plecy Twojego Bohatera. Jeśli chcesz rzucić przeciwnikiem do przodu, musisz wybrać określony kierunek za pomocą strzałki.

Jak zerwać rzut w grze Mortal Kombat 11?

Jeśli przeciwnik próbuje wykonać rzut na Twojej postaci, możesz się bronić. Aby zerwać rzut w grze Mortal Kombat 11 należy wcisnąć któryś z przycisków odpowiedzialny za cios pięścią, w zależności od kierunku rzutu. Zrywanie rzutów może wymagać wiele praktyki, ale warto poświęcić na to nieco czasu.

  1. Zrywanie rzutu do przodu - przycisk odpowiedzialny za tylną pięść.
  2. Zrywanie rzutu do tyłu - przycisk odpowiedzialny za przednia pięść.

Jak i kiedy wykonywać rzuty w Mortal Kombat 11?

W grze Mortal Kombat 11 możesz wykonywać rzuty w obu kierunkach - Rzuty w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

W grze Mortal Kombat 11 możesz wykonywać rzuty w obu kierunkach. W zależności od sytuacji na arenie możesz wykonać odpowiedni ruch i zyskać przewagę nad przeciwnikiem. Przykładowo, jeśli przyparłeś przeciwnika do ściany to na pewno nie chcesz rzucić nim z powrotem na środek areny. Z drugiej strony, jeśli jesteś przyparty do muru i chcesz się uwolnić - rzuć przeciwnikiem za swoje plecy.

Upozorowanie rzutu w grze Mortal Kombat 11

Jeśli chcesz upozorować rzut i przerwać go w celu wykonania innej kombinacji, użyj przycisku bloku w momencie, gdy złapiesz przeciwnika. W taki sposób możesz zdekoncentrować przeciwnika i sprawić, że nie będzie w stanie wykonać żadnej akcji poza blokiem.

Juggle rzut

W grze Mortal Kombat 11 możesz złapać przeciwnika, który opada na ziemi po wykonaniu ciosu zaczynającego juggle (wybiciu go w powietrze). Może to być przydatne do wykończenia przeciwnika lub do złapania go, przerwania rzutu i wyprowadzenia kombo.

Unikanie rzutów w grze Mortal Kombat 11

W Mortal Kombat 11 możesz uniknąć rzutu, który wykonywany jest na górną część ciała - Rzuty w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

W Mortal Kombat 11 możesz uniknąć rzutu, który wykonywany jest na górną część ciała. Aby uniknąć rzutu wyprowadzanego przez przeciwnika wystarczy ukucnąć. Warto tutaj zaznaczyć fakt, że w momencie, gdy skorzystasz z bloku będąc w dowolnej pozycji (stojącej lub kucającej), rzut dojdzie do skutku więc w trakcie walki musisz szczególnie na to uważać.

Kiedy możesz spodziewać się rzutu?

W trakcie rozgrywki w Mortal Kombat 11 możesz oczekiwać rzutów tak naprawdę w każdym możliwym momencie, jednak jest kilka kluczowych sytuacji w których najczęściej się je wykonuje:

  1. Niski poziom zdrowia - w momencie, gdy masz naprawdę mało zdrowia, przeciwnik może pokusić się o wykonanie rzutu żeby dobić Twojego Bohatera.
  2. Walka przy ścianie - przeciwnik przyparty do muru może postarać się wykonać rzut, aby zamienić się miejscami i zyskać dogodną pozycję do ataku.
  3. Gdy przeciwnik idzie w Twoją stroną - jeśli zauważysz, że przeciwnik po prostu idzie w Twoją stronę, najprawdopodobniej chce wykonać rzut.
  4. Pozycja na arenie - jeśli przeciwnik jest agresorem i spycha Cię do końca mapy, w takiej sytuacji zapewne będzie chciał wykonać rzut do przodu.