Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Sub-Zero | Charakterystyka postaci w Mortal Kombat 11 Mortal Kombat 11 poradnik, solucja

Sub-Zero jest jedną z lepszych i mocniejszych postaci w Mortal Kombat 11 - Sub-Zero | Charakterystyka postaci w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Sub-Zero jest jedną z lepszych i mocniejszych postaci w Mortal Kombat 11. Podobnie jak Scorpion, Sub-Zero jest kolejną polecaną postacią dla początkujących Graczy. W trakcie walki często będziesz korzystał z Lodowej Kuli, aby unieruchomić przeciwnika i otworzyć sobie drogę do stworzenia dobrego kombo. Kolejnym niezwykle mocnym i szybkim ruchem jest Slide za pomocą którego możesz szybko skrócić dystans dzielący Cię od przeciwnika.

Umiejętność specjalna - Ice Ball (Lodowa Kula)

V > - Sub-Zero | Charakterystyka postaci w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

V > 2

Ice Ball to chyba najbardziej popularny ruch specjalny Sub-Zero. Sub-Zero wypuszcza lodowy pocisk, który po trafieniu zamraża przeciwnika na krótką chwilę. Zamrożenie przeciwnika daje Ci możliwość bezpiecznego rozpoczęcia lub kontynuowania kombo. Gdy uda Ci się zamrozić cel, zawsze idź do przodu i rozpocznij atak w ciągu kilku najbliższych sekund. Jeśli zmarnujesz taką szansę, przeciwnik szybko wróci do pozycji neutralnej i będzie mógł atakować.

Umiejętność specjalna - Slide (Ślizg)

< - Sub-Zero | Charakterystyka postaci w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

< > 4

Slide to kolejny rozpoznawalny ruch Sub-Zero, który pojawiał się we wcześniejszych odsłonach serii Mortal Kombat. Sub-Zero wykonuje szybki ślizg na nogi przeciwnika, podcinając go przy trafieniu. Slide może być użyty do prześlizgnięcia się pod górnymi pociskami i ukaraniu przeciwnika. Slide można wzmocnić, aby dodać nieco obrażeń do tego zagrania. Ślizg jest świetnym ruchem kończącym kombo.

Umiejętność specjalna - Creeping Ice (Pełzający Lód)

V > - Sub-Zero | Charakterystyka postaci w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

V > 4

Kolejny lodowy ruch specjalny Sub-Zero, który uderza w dolną część ciała przeciwnika. Sub-Zero uderza w ziemię i puszcza z ramienia lód, który trafia w nogi przeciwnika i odpycha go nieco do tyłu. Creeping Ice przydaje się w trakcie wykonywania kombo i może zostać wzmocniony, aby wyrządzić większe obrażenia i odrzucić przeciwnika na sporą odległość.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie