Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Trening w Mortal Kombat 11 Mortal Kombat 11 poradnik, solucja

Trening to obowiązkowy przystanek dla każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę z gra Mortal Kombat 11. W najnowszej odsłonie serii znalazło się bardzo dużo nowych mechanik, ciosów, ciągów kombo i innych ruchów, które warto przećwiczyć.

Trening Fatality

Jak sama nazwa wskazuje, w tym miejscu będziesz mieć okazję spróbować swoich sił w wykonywaniu Fatality - Trening w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

Jak sama nazwa wskazuje, w tym miejscu będziesz mieć okazję spróbować swoich sił w wykonywaniu Fatality. Fatality to specjalne zakończenie walki w grze Mortal Kombat 11, które doprowadza do śmierci przeciwnika w bardzo brutalny i finezyjny sposób. W zależności od rodzaju Fatality, niektóre z nich będziesz musiał wykonywać z określonej odległości. Na ziemi wyświetla się prostokąt, który określa obszar w którym powinna znaleźć się Twoja postać w trakcie wykonywania ruchu kończącego.

Trening ogólny

W trybie treningowym Mortal Kombat 11 spędzisz znaczną część czasu, gdy będziesz chciał nauczyć się gry nową postacią - Trening w Mortal Kombat 11 - Mortal Kombat 11 - poradnik do gry

W trybie treningowym Mortal Kombat 11 spędzisz znaczną część czasu, gdy będziesz chciał nauczyć się gry nową postacią. Wybierz odpowiedniego Bohatera, określ rodzaj przeciwnika i wskocz na arenę. Opcji treningowych jest całe mnóstwo więc możesz dopasować rodzaj treningu do własnych potrzeb. Przykładowo, możesz określić jak przeciwnik (kukła treningowa) ma się zachowywać, aby przećwiczyć określony scenariusz walki. W opcjach treningowych możesz także sprawdzić wszystkie istotne informacje na temat ruchów podstawowych każdego Bohatera, kombosów, ruchów specjalnych, ruchów kończących itd.