Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Mashinky - poradnik do gry

Mashinky - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Era pary | Lokomotywy | Mashinky poradnik Mashinky

Druga era technologiczna prezentuje ze sobą całkiem niezłe lokomotywy pod każdym względem - Era pary | Lokomotywy | Mashinky - Mashinky - poradnik do gry

Druga era technologiczna prezentuje ze sobą całkiem niezłe lokomotywy pod każdym względem. Csd 321 (1) i Class 65 (2) to pociągi dostępne od razu po awansie technologicznym. Natomiast GS-2 (3) możesz zakupić jedynie w rozbudowanych zajezdniach.

Csd 321

Ciekawym wyborem jest Csd 321. Choć jego cena i koszty utrzymania są wysokie, to zapewnia on całkiem niezłą prędkość w stosunku do mocy. Na jego korzyść przemawia fakt, że potrzebuje tylko zielonych żetonów.

Class 65 to najlepsza lokomotywa w tej erze - Era pary | Lokomotywy | Mashinky - Mashinky - poradnik do gry

Class 65

Class 65 to najlepsza lokomotywa w tej erze. Ma przyzwoite statystki i nie kosztuje dużo. Musisz jednak zapłacić za nią w żółtych żetonach i wydać na paliwo w czarnych żetonach. Polecam zamianę większości lokomotyw na właśnie ten model. Jest to najbardziej użyteczny pociąg w tej erze.

GS-2

GS-2 to potężna lokomotywa, która nie tylko sporo waży, ale ma też potężny silnik. Minusem są cena i koszty utrzymania, ale też długość. Zajmuje naprawdę sporo miejsca, gdzie mógłby zmieścić się dodatkowy wagon. Najlepiej jest go wykorzystać do obsługi ciężkich transportów lub połączeń, które mają być zrealizowane bardzo szybko.