Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

StarCraft: Remastered - poradnik do gry

StarCraft: Remastered - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Starcraft: Remastered - Rozdział 1 - Misja 9 - New Gettysburg
Starcraft: Remastered - Rozdział 1 - Misja 9 - New Gettysburg
Rozbuduj linię bunkrów oraz wieżyczek tuż pod rampami. Zergowie będą atakować sporadycznie i mogą ci sprawić spore problemy.
Dolna część bazy powinna również być zabezpieczona dodatkowymi bunkrami przed mostem i pod wzniesieniem w stronę drogi na zachód.
Dolna część bazy powinna również być zabezpieczona dodatkowymi bunkrami przed mostem i pod wzniesieniem w stronę drogi na zachód.
Po pokonaniu Protossów w okolicy, możesz tutaj postawić dodatkowe budynki. Szybko ci zabraknie przestrzeni na dodatkowe budynki w bazie głównej. Możesz tutaj postawić minimalną obronę. Będziesz tutaj szkolił wojska przeciwko Protossom. Dodatkowo, na zachodzie znajdziesz złoża gazu i minerałów.
Podczas wymarszu na południową bazę wroga, napotkasz małe grupki Protossów.
Rozstaw czołgi przed rampą, dzięki czemu będziesz mógł ostrzelać większość budynków i jednostek wewnątrz bazy. Pamiętaj o wsparciu w postaci piechoty/lotnictwa. Po odparciu kontrataku obrońców, zacznij powoli niszczyć resztę budynków.
Zachodnie wzgórze jest idealnym miejscem na desant wojsk. Tego miejsca broni około 4-8 jednostek Protossów. Potem możesz uderzyć wprost na budynki produkcyjne wroga i wtoczyć się do wnętrza bazy.
Szturm na Nexus poprzez rampy jest dość niebezpieczny. Atak będzie musiał składać się z dużej grupy jednostek. Wróg ma sporo obrońców nad rampą i będzie produkował dodatkowe jednostki z okolicznych budynków produkcyjnych.
Wschodnia strona wzniesienia jest prawie nie broniona i wygląda na bardzo dobrze miejsce do zrzutu wojsk. Idąc w kierunku bazy, trafisz na wąskie przejście, które może być trudnym momentem tej bitwy. Po przekroczeniu tego punktu, pozostaje zniszczenie Nexusa i reszty budynków.
Powiększ mapę

Misja 9 - New Gettysburg | Kampania Terran | StarCraft Remastered poradnik StarCraft: Remastered

Miejsce do ufortyfikowania – Rozbuduj linię bunkrów oraz wieżyczek tuż pod rampami. Zergowie będą atakować sporadycznie i mogą ci sprawić spore problemy.

Miejsce do ufortyfikowania #2 – Dolna część bazy powinna również być zabezpieczona dodatkowymi bunkrami przed mostem i pod wzniesieniem w stronę drogi na zachód.

Miejsce do ufortyfikowania #2 – Dolna część bazy powinna również być zabezpieczona dodatkowymi bunkrami przed mostem i pod wzniesieniem w stronę drogi na zachód.

Miejsce na dodatkowe budynki – Po pokonaniu Protossów w okolicy, możesz tutaj postawić dodatkowe budynki. Szybko ci zabraknie przestrzeni na dodatkowe budynki w bazie głównej. Możesz tutaj postawić minimalną obronę. Będziesz tutaj szkolił wojska przeciwko Protossom. Dodatkowo, na zachodzie znajdziesz złoża gazu i minerałów.

Obrońcy przed bazą wroga – Podczas wymarszu na południową bazę wroga, napotkasz małe grupki Protossów.

Lokacja do rozstawienia czołgów – Rozstaw czołgi przed rampą, dzięki czemu będziesz mógł ostrzelać większość budynków i jednostek wewnątrz bazy. Pamiętaj o wsparciu w postaci piechoty/lotnictwa. Po odparciu kontrataku obrońców, zacznij powoli niszczyć resztę budynków.

Miejsce na desant #1 – Zachodnie wzgórze jest idealnym miejscem na desant wojsk. Tego miejsca broni około 4-8 jednostek Protossów. Potem możesz uderzyć wprost na budynki produkcyjne wroga i wtoczyć się do wnętrza bazy.

Miejsce na desant #2 – Szturm na Nexus poprzez rampy jest dość niebezpieczny. Atak będzie musiał składać się z dużej grupy jednostek. Wróg ma sporo obrońców nad rampą i będzie produkował dodatkowe jednostki z okolicznych budynków produkcyjnych.

Miejsce na desant #3 – Wschodnia strona wzniesienia jest prawie nie broniona i wygląda na bardzo dobrze miejsce do zrzutu wojsk. Idąc w kierunku bazy, trafisz na wąskie przejście, które może być trudnym momentem tej bitwy. Po przekroczeniu tego punktu, pozostaje zniszczenie Nexusa i reszty budynków.

Cele misji:

  • Zniszcz siły Protossów
  • Wszystkie budynki Zergów muszą przetrwać
  • Kerrgian musi przeżyć

Konfederaci walczą z Zergami na powierzchni planety. Znowu zjawiają się Protosowie, ale zamiast zbombardować planetę, decydują się na szturm naziemny. Mengsk boi się, że dzięki temu Konfederaci zdołają uciec z planety. Wysyła Kerrigan, aby obroniła Zergów i zniszczyła siły Protossów.

Nie możesz zniszczyć bazy Zergów, więć rozstaw silną obronę wokół pozycji startowej. - Misja 9 - New Gettysburg | Kampania Terran | StarCraft Remastered - StarCraft: Remastered - poradnik do gry
Nie możesz zniszczyć bazy Zergów, więć rozstaw silną obronę wokół pozycji startowej.

Twoja baza leży w bardzo niefortunnej pozycji. Na północy i zachodzie jest wzniesienia, na którym są rozstawione bazy i wojska Zergów. Co jakiś czas będą atakować od strony rampy, lub będą desantować swoje wojska w różnych miejscach wokół twojej bazy. Zbuduj bunkry wokół bazy, zwłaszcza przed wspomnianą rampą (1) oraz u doły bazy, przed mostem (2). Nie zapomnij o gęstej sieci wieżyczek. Drugi problem, to mała przestrzeń tej bazy. Możesz rozbudować się za mostem, ale będzie to oznaczać powiększenie linii obronnej. Na środkowej części mapy znajdziesz nieliczne jednostki Protossów. Jeśli ich pokonasz, będziesz mógł tutaj postawić część budynków produkcyjnych (3). Jeśli udasz się w lewą stronę, natrafisz na dodatkowe złoża gazu oraz minerałów.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie