Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

This War of Mine - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
This War of Mine - poradnik do gry

This War of Mine - poradnik do gry

Wojna to nie zabawa. Poradnik do gry This War of Mine stanowi wyczerpujący przewodnik po mechanice rozgrywki. Poradnik opisuje również wymagania i sterowanie, a także przybliża ogólne zasady funkcjonowania w świecie gry. Opracowanie zawiera ponadto wiele przydatnych porad.

Ostatnia aktualizacja: 11 stycznia 2017

Poradnik do gry This War of Mine stanowi kompleksowy przewodnik po całej mechanice rozgrywki, który porusza nie tylko elementarne kwestie pokroju sterowania czy też wymagań sprzętowych, ale również zakraja szersze kręgi uwzględniając między innymi ogólne zasady funkcjonowania w świecie przedstawionym oraz praktyczne porady. Solucja w największym stopniu kładzie nacisk na kwestię przetrwania w brutalnej rzeczywistości pełnej niespodziewanych sytuacji i bezwzględnej przemocy.

Uwaga: Poradnik został zaktualizowany o informacje na temat dodatku The Little Ones.

This War of Mine to produkcja polskiego studia 11 bit studios, która przenosi nas w realia współczesnego konfliktu zbrojnego. Kierując losami grupki bezbronnych cywilów będziemy musieli za wszelką cenę przetrwać w niesprzyjających warunkach, często stając przed moralnymi wyborami, a nawet posuwając się niekiedy do czynów, na które nie zdecydowalibyśmy się w najśmielszych snach. Rozgrywka w głównym wątku fabularnym skupia się na wieloaspektowej egzystencji w cyklu dobowym, kiedy to za dnia musimy zabezpieczać nasze wspólne schronienie i mądrze rozdysponowywać dostępne zapasy, nocą zaś wyruszać w miasto w poszukiwaniu cennych przedmiotów, które pomogą nam w przetrwaniu. Głód, choroby i bandyci to tylko niektóre z czyhających na nas zagrożeń. To, czy będziemy w stanie sprostować postawionym wyzwaniom, zależy wyłącznie od nas samych.

Poradnik do gry This War of Mine zawiera:

  • Sterowanie
  • Interface rozgrywki
  • Mechanika i system przetrwania
  • Rozbudowa kryjówki
  • Nocne wyprawy i walka
  • Wymagania sprzętowe

Kuba "Zaan" Zgierski (www.gry-online.pl)

Autorzy Poradnika

Kuba Zgierski, Marcin Baran


Informacje o This War of Mine - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 26, ilustracje: 22 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w This War of Mine - poradnik do gry