Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mniejsze romanse i drobne sceny | Romanse w Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Mniejsze romanse i drobne sceny

Minister Bellise

Z minister Belisse możesz spotkać się podczas zaliczania pobocznego zadania "Los spotkał ich smutny" (Of Somewhat Fallen Fortune), czyli jednego z questów powiązanych z postacią Józefiny (więcej na ten temat na stronie poświęconej Józefinie). W trakcie rozgrywania wspomnianego questu możesz udać się na przyjęcie do Val Royeaux. W miejscu tym pojawia się okazja do spotkania z Minister Bellise i będziesz mógł spróbować ją uwieść żeby osiągnąć zamierzony cel (przywrócenie szlacheckiego statusu rodzinie Du Paraquette).

Vivienne

Vivienne - Mniejsze romanse i drobne sceny | Romanse w Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Vivienne

W trakcie niektórych spotkań z Vivienne powinieneś zauważać pojawianie się opcji dialogowych oznaczanych ikonami serca. Możesz je oczywiście wybierać i dążyć do zwrócenia na siebie uwagi zaklinaczki, ale musisz wiedzieć, że nie uda ci się w nią wejść w związek ani nawet nawiązać przelotnego romansu.

Zwiadowczyni Harding (Scout Harding)

Harding - Mniejsze romanse i drobne sceny | Romanse w Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Harding

Ze zwiadowczynią Harding początkowo będziesz spotykał się wyłącznie po dotarciu do każdej nowej lokacji po raz pierwszy. Warto przy każdej możliwej okazji być wobec niej uprzejmym, dzięki czemu z czasem w oknie rozmowy zaczną pojawiać się opcje dialogowe z ikoną serca. Na dłuższe spotkanie z Harding będziesz mógł zdecydować się jakiś czas po odblokowaniu Podniebnej Twierdzy. Hardomg odnajdziesz w pobliżu tawerny. W trakcie spotkania z Harding możesz stwierdzić, że chciałeś jedynie w niewinny sposób z nią poflirtować lub wyjawić, że zależy ci na zacieśnieniu relacji ze zwiadowczynią. Warto dodać, że ten mini-romans nie blokuje tych opisanych na poprzednich stronach i możesz go zerwać bez żadnych negatywnych konsekwencji (Harding nadal będzie witała głównego bohatera w każdej nowej lokacji świata gry).