Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Specjalizacje w Dragon Age Inkwizycja | Rozwój postaci poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Specjalizacje

Przykładowi trenerzy specjalizacji - Specjalizacje w Dragon Age Inkwizycja | Rozwój postaci - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Przykładowi trenerzy specjalizacji

Podobnie jak w poprzednich częściach serii Dragon Age głównemu bohaterowi możesz nadać specjalizację (pozostali członkowie drużyny otrzymają je automatycznie), dzięki której zwiększą się jego zdolności bojowe (np. siła czy kondycja). Podobieństwem jest też to, że dostęp do specjalizacji jest początkowo zablokowany i dopiero w miarę awansowania w grze możesz zmienić ten stan rzeczy. Konkretnie musisz zaczekać aż na mapie w sali wojennej pojawi się pionek związany z opcją rozegrania misji polegającej na zaproszeniu trenerów specjalizacji. Pojawią się oni wtedy w Podniebnej Twierdzy (więcej informacji na ten temat odnajdziesz w pozostałych poradnikach do gry Dragon Age: Inkwizycja).

Musisz wykonać wszystkie czynności zlecone przez danego trenera specjalizacji - Specjalizacje w Dragon Age Inkwizycja | Rozwój postaci - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Musisz wykonać wszystkie czynności zlecone przez danego trenera specjalizacji

Zidentyfikowanie trenerów specjalizacji nie załatwia sprawy, albowiem będą oni skłonni podzielić się swoją wiedzą dopiero po wykonaniu zleconych przez nich misji. Musisz więc spotkać się z wybranym przez siebie trenerem, zapoznać się ze szczegółami jego zadania i następnie przystąpić do wykonywania jego założeń.

Uwaga! Dobrze jest pozaliczać wszystkie misje związane z trenerami i dopiero na sam koniec podjąć decyzję odnośnie ostatecznego kierunku szkolenia.