Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne | Syczące Pustkowia | Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Informacje wstępne

Największa atrakcja pustkowi to grobowce nadające się do splądrowania - Informacje wstępne | Syczące Pustkowia | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Największa atrakcja pustkowi to grobowce nadające się do splądrowania

Syczące Pustkowia (The Hissing Wastes) to niezbyt duża lokacja, której eksploracja nie jest sprawą obowiązkową, gdyż nie zalicza się tu żadnych głównych zadań. Mimo wszystko warto jest zdecydować się na dotarcie w to miejsce, bo na Syczących Pustkowiach możesz zdobyć dużo doświadczenia (między innymi za pokonanie wielkiego smoka), podjąć się wielu opcjonalnych questów oraz wejść w posiadanie wartościowych i przydatnych przedmiotów. Najlepsze skarby poukrywane są w dość rozbudowanych grobowcach, których na pustkowiach jest w sumie sześć.

Sposób odblokowania tego obszaru świata: Musisz wybrać z mapy wojennej operację "Powstrzymaj Venatori na zachodzie" (Stop Venatori Activity in the West) i ją zaliczyć. Jest to możliwe tylko jeśli dysponujesz co najmniej 20 punktami władzy.

Sugerowany poziom doświadczenia: Syczące Pustkowia są obszarem przygotowanym z myślą o bardzo rozwiniętej drużynie. Nawet standardowe potwory przebywające w pobliżu szczelin mogą sprawić duże kłopoty niedostatecznie silnej ekipie. Do tego dochodzą równie wymagające potyczki z kultystami Venatori oraz wrogimi stworzeniami przebywającymi na powierzchni i w badanych grobowcach. Większość potyczek powinieneś wygrać drużyną na 17-19 poziomie doświadczenia. Wyjątek stanowi napotkany we wschodniej części pustkowi wielki smok. Jest on potężny i nie powinieneś go atakować jeśli towarzysze nie awansowali na co najmniej 22-23 poziom doświadczenia.

Ważne informacje:

1) Zdecydowanie najbardziej interesujący element pustkowi to znajdujące się w ich różnych częściach grobowce, których jak już wcześniej wspomniałem do splądrowania jest w sumie sześć. Grobowce te bada się w ramach zaliczania pobocznego questu "Grobowiec Fairela" (The Tomb of Fairel) i z każdym z nich powiązana jest prosta zagadka, których rozwiązania znajdują się w poradniku z opisem przejścia gry. Polecam zajrzeć do wszystkich grobowców, albowiem pozwoli ci to wejść w posiadanie rzadkich przedmiotów.

2) W pobliżu głównego grobowca Fairela znajdującego się we wschodniej części mapy wpadniesz na wielkiego smoka. Jeżeli grasz bardzo silną drużyną to możesz oczywiście podjąć walkę z latającą bestią. Bardzo cenną wskazówką jest jednak to, że potyczka ta nie jest obowiązkowa. Smoka możesz bez żadnych problemów ominąć od północnej lub południowej strony i dodatkowym ułatwieniem jest to, że on śpi i w rezultacie nie wykryje przekradającej się drużyny.