Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
M5 Wybrzeże Sztormów - Astraria i okularia - Dragon Age: Inkwizycja
M5 Wybrzeże Sztormów - Astraria i okularia - Dragon Age: Inkwizycja
Powiększ mapę

Astraria i okularia | Wybrzeże Sztormów | Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

1a - Pierwsze astrarium

1b - Drugie astrarium

1c - Trzecie astrarium

Legenda M5 Wybrzeże Sztormów - Astraria i okularia - Dragon Age: Inkwizycja

Astraria

Okularia

Astraria i okularia

Na powyższej mapie zaznaczone zostały astraria i okularia znajdujące się na Wybrzeżu Sztormów (The Storm Coast). Rozwiązania zagadek astrariów zamieszczone zostały poniżej. Jeśli zaś chodzi o okularia, omówienie powiązanego z nimi questu odnajdziesz w poradniku z opisem przejścia gry.

Uwaga - Do jednego z okulariów możesz dotrzeć dopiero po odblokowaniu sobie dostępu do zachodniej części Wybrzeża Sztormów.

Astrarium 1

Pierwsze astrarium na Wybrzeżu Sztormów (Storm Coast) na wyspie na zachód połączonej z lądem odsłoniętą warstwą piasku (M5,1a) - Astraria i okularia | Wybrzeże Sztormów | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pierwsze astrarium na Wybrzeżu Sztormów (Storm Coast) na wyspie na zachód połączonej z lądem odsłoniętą warstwą piasku (M5,1a). Ta zagadka jest dość trudna.

Astrarium 2

Drugie astrarium na znajdziesz na najwyższym widocznym szczycie (M5,1b), tuż przy klifie spadającym w stronę wyspy na morzu - Astraria i okularia | Wybrzeże Sztormów | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Drugie astrarium na znajdziesz na najwyższym widocznym szczycie (M5,1b), tuż przy klifie spadającym w stronę wyspy na morzu.

Astrarium 3

Ostatnie astrarium znajdziesz na wzgórzu (M5,1c), niemal dokładnie w linii prostej na zachód od drugiego obozowiska - Astraria i okularia | Wybrzeże Sztormów | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Ostatnie astrarium znajdziesz na wzgórzu (M5,1c), niemal dokładnie w linii prostej na zachód od drugiego obozowiska. By wspiąć się do urządzenia użyj wielkiego kamienia leżącego ukośnie.

Odblokowana jaskinia

Wejście do jaskini - Astraria i okularia | Wybrzeże Sztormów | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Wejście do jaskini

Odblokowana jaskinia znajduje się nieco na południe od ostatniego astrarium, na wzgórzu na zachód od drugiego obozu. Wejście jest porośnięte i z daleka wygląda jak wzgórze, lecz powinieneś znaleźć je z łatwością. Wewnątrz poza zwykłymi skrzyniami znajdziesz także przedmiot legendarny oraz koronę na sztandar.