Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zamówienie na faunę w Zachodnim Podejściu (Fauna Requisition in the Approach) poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Zamówienie na faunę w Zachodnim Podejściu (Fauna Requisition in the Approach)

Sposób odblokowania: Spotkanie się z Oficerem zamówień.

Zleceniodawca: Oficer zamówień (Requisition Officer) (M19,2)

Feniks jest jednym ze stworzeń, na które musisz zapolować - Zamówienie na faunę w Zachodnim Podejściu (Fauna Requisition in the Approach) - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Feniks jest jednym ze stworzeń, na które musisz zapolować

Quest ten może ci zostać przyznany (zadania dotyczące zamówień są losowo dobierane) w wyniku spotkania się z oficerem zamówień (Requisition Officer) w jednym z obozowisk (M19,2). Rozmówca przekaże bohaterowi przepis i poprosi go o dostarczenie następujących składników:

  • 3 psie skóry (Canine Leather) - Możesz je otrzymywać za zabijanie lisów (Fennec). Stworzenia te spotyka się dość często - warto atakować je na dystans, bo domyślnie uciekają przed drużyną.
  • 1 skóra quillbacka (Quillback Leather) - Quillbacki podróżują po różnych częściach Zachodniego Podejścia i jako że są wrogo nastawione nie będziesz musiał ich ścigać.
  • 1 łuska feniksa (Phoenix Scale) - Feniksy nie pojawiają się zbyt często w świecie gry. Możesz rozejrzeć się za nimi w Zachodnim Podejściu (np. w centralnej części mapy, niedaleko jednej z flag operacji) lub w jednej z innych głównych lokacji.
  • 1 łuska varghesta (Varghest Scale) - Varghesty są dość silnymi potworami podróżującymi po Zachodnim Podejściu. Zawsze atakują one drużynę, tak więc nie przegapisz momentu spotkania.

Nagrody za zaliczenie zadania:

  • Doświadczenie (niewiele)
  • 200 punktów wpływów
  • 1 punkt władzy
  • Przepis: Badanie dzikiej zwierzyny (Recipe: Wildlife Study)