Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Szczelina w Caer Bronach (Rift at Caer Bronach) | Solucja Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Szczelina w Caer Bronach (Rift at Caer Bronach)

Sposób odblokowania: Automatycznie po zajęciu twierdzy Caer Bronach (M13,6) lub automatycznie po odkryciu szczeliny (M13,6b)

Zleceniodawca: - (M13,6) lub (M13,6b)

Do szczeliny możesz dotrzeć dopiero po obniżeniu poziomu wody w jeziorze - Szczelina w Caer Bronach (Rift at Caer Bronach) | Solucja Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Do szczeliny możesz dotrzeć dopiero po obniżeniu poziomu wody w jeziorze

Zadanie to możesz odblokować na dwa sposoby. Pierwszy wariant to przejęcie kontroli nad twierdzą Caer Bronach (M13,6) i możesz się tym zająć podczas zaliczania pobocznego questu "Zajęcie Caer Bronach" (Capturing Caer Bronach). Drugi wariant to odnalezienie powiązanej z tym zadaniem szczeliny we własnym zakresie (M13,6b).

Omawiana misja dotyczy w całości zamknięcia pojedynczej szczeliny (Rift) łączącej świat gry z Pustką i znajdującej się w pobliżu wspomnianej wyżej twierdzy. Na poszukiwania szczeliny możesz wyruszyć dopiero po obniżeniu poziomu wody w jeziorze i odblokowaniu dzięki temu dostępu do starego Crestwood (Old Crestwood). Informacja jak tego dokonać znajduje się w opisie przejścia pobocznego zadania "Spokojne wody" (Still Waters). Po dotarciu do starego Crestwood udaj się mianowicie na południe, odnajdując szczelinę w pobliżu wody (M13,6b). Szczelina ta oferuje średni poziom wyzwania, wymuszając pokonanie m.in. demona furii.

Nagrody za zaliczenie zadania:

  • Doświadczenie (dużo)
  • 200 punktów wpływów
  • 2 punkty władzy