Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mierzenie zasłony (Measuring the Veil) | Zadania towarzyszy poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Mierzenie zasłony (Measuring the Veil)

Sposób odblokowania: Porozmawiaj z Solasem w Azylu (Heaven).

Zleceniodawca: Solas (M2,11)

Solas w Azylu - Mierzenie zasłony (Measuring the Veil) | Zadania towarzyszy - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Solas w Azylu

Zadanie to otrzymujesz po rozmowie z Solasem będąc jeszcze w Azylu (Heaven). Udaj się wraz z nim na Zaziemie (Hinterlands), a tam do jaskini na wschodzie (M3,35).

Mihris walcząca z cieniem przed jaskinią - Mierzenie zasłony (Measuring the Veil) | Zadania towarzyszy - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Mihris walcząca z cieniem przed jaskinią

Przed jaskinią spotkasz Mihris - elfią czarodziejkę. Będzie chciała przyłączyć się do ciebie na czas eksploracji jaskini. Możesz ją przepędzić, za co uzyskasz aprobatę Kasandry, jednak lepiej zachowaj ją przy sobie.

Wejście do jaskini wymagające odrobiny magii do odblokowania - Mierzenie zasłony (Measuring the Veil) | Zadania towarzyszy - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Wejście do jaskini wymagające odrobiny magii do odblokowania

Aby odblokować wejście do jaskini musisz użyć maga (np. Solasa). Wewnątrz znajduje się korytarz, dwa widma i cień. Na lewej ścianie dostrzeżesz pochodnię zaświatła - możesz jej użyć, aby zebrać przy jej pomocy niebawem glif - Runę Ognia.

Elfi artefakt - wzmacniacz bariery - po lewej - Mierzenie zasłony (Measuring the Veil) | Zadania towarzyszy - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Elfi artefakt - wzmacniacz bariery - po lewej

Zejdź po schodach do głównej Sali i zlokalizuj leżący pośrodku elfi artefakt - wzmacniacz bariery. Po jego aktywacji zakończysz zadanie. Od teraz będziesz mógł aktywować podobne artefakty wędrując po świecie: za każdy aktywowany artefakt dostaniesz trochę doświadczenia i punktów wpływów, a także będą poprawiać się twoje relacje z Solasem. Gdy aktywujesz wystarczająco dużo artefaktów będziesz mógł przystąpić do zadania Co pozostaje uśpione (What Lies Dormant).

Glif na skale - Mierzenie zasłony (Measuring the Veil) | Zadania towarzyszy - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Glif na skale

Wspomniany wcześniej glif znajdziesz na skale po lewej stronie.

Mihris znalazła w jaskini bardzo ciekawą rzecz. Jeśli masz Solasa w drużynie możesz go poprosić, aby przekonał elfkę do oddania znalezionego przedmiotu - jeśli zamierzasz ja zaatakować uważaj - elfka jest magiem na 16 poziomie. W innym przypadku możesz ją zaatakować i odebrać siłą przedmiot. Przedmiotem tym jest Amulet Potęgi.

Nagrody za zaliczenie zadania:

  • Doświadczenie (mało)
  • 40 punktów wpływów
  • Opcjonalnie: Amulet Potęgi
  • Możliwość aktywacji elfich artefaktów (wzmacniaczy bariery)