Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Obietnica zniszczenia (Promise of Destruction) | Zadania towarzyszy poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Obietnica zniszczenia (Promise of Destruction)

Sposób odblokowania: Porozmawiaj z Kasandrą w Podniebnej Twierdzy (Skyhold) po zakończeniu zadania głównego "Oto jest Otchłań" (Here Lies the Abyss).

Zleceniodawca: Casandra (M12,3)

Caer Oswin - Obietnica zniszczenia (Promise of Destruction) | Zadania towarzyszy - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Caer Oswin

To zadanie zlecane jest przez Kasandrę (M12,3) w Podniebnej Twierdzy (Skyhold). W pierwszej kolejności musisz wykonać operację "Znajdź zaginionych Poszukiwaczy", a kolejno udać się do lokacji Caer Oswin. Po przybyciu do lokacji (M25,1a) skieruj się w górę w stronę zamku i wejdź przez drewniane drzwi do środka.

Przeciwnicy w pierwszym pomieszczeniu - Obietnica zniszczenia (Promise of Destruction) | Zadania towarzyszy - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Przeciwnicy w pierwszym pomieszczeniu

Wewnątrz znajdziesz kilku słabych przeciwników. Przeszukaj dobrze ciała, ponieważ jeden z nich posiada klucz (M25,1b). Następnie wyjdź korytarzem na dziedziniec.

Pokonaj pozostałych wrogów na dziedzińcu i również odnajdź klucz (M25,1c). Teraz wejdź na szerokie schody prowadzące do dużych drzwi. Za nimi znajdziesz jeszcze kilku wrogów, tym razem również z tarczami. Przejdź znów w górę po schodach, aż dojdziesz do umierającego Poszukiwacza (M25,1d), gdzie uaktywni się cutscena.

Sala za dużymi drzwiami - Obietnica zniszczenia (Promise of Destruction) | Zadania towarzyszy - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Sala za dużymi drzwiami

Po jej zakończeniu idź dalej w górę, po wyjściu na zewnątrz kontynuuj wspinaczkę do następnych drzwi. Za tymi drzwiami czeka na ciebie Wielki Poszukiwacz Luciusz wraz z drobną asystą. Po dialogu będziesz musiał się z nim rozprawić. Nie stanowić on będzie większego problemu, ani jego pomocnicy. Po walce przeszukaj ciało, przy którym znajdziesz legendarną broń i opuść lokację udając się do Podniebnej Twierdzy (Skyhold). Teraz idź i ponownie porozmawiaj z Kasandrą, kończąc tym samym zadanie.

Nagrody za zaliczenie zadania:

  1. Doświadczenie (dużo)
  2. 400 punktów wpływów
  3. 3 punkty władzy
  4. Tron