Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Testament Sherlocka Holmesa - poradnik do gry

Testament Sherlocka Holmesa - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przekonaj Danny | Kryjówka w Whitechapel Testament Sherlocka Holmesa poradnik, solucja

Przekonaj Danny

1 - Przekonaj Danny | Kryjówka w Whitechapel - Testament Sherlocka Holmesa - poradnik do gry
Znalazłszy się na głównej ulicy w Whitechapel, idź przed siebie i skręć w pierwszą przecznicę po prawej, czyli Bucks Row - Przekonaj Danny | Kryjówka w Whitechapel - Testament Sherlocka Holmesa - poradnik do gry

Znalazłszy się na głównej ulicy w Whitechapel, idź przed siebie i skręć w pierwszą przecznicę po prawej, czyli Buck's Row. Maszeruj do samego końca uliczki, aż trafisz na podwórze przy budynku wyglądającym jak internat.

Otwórz drzwi, przy których stoi beczka - Przekonaj Danny | Kryjówka w Whitechapel - Testament Sherlocka Holmesa - poradnik do gry

Otwórz drzwi, przy których stoi beczka. Pojawi się znana z imponującej postury Danny, która zarządza stancją, niestety, uzyskanie od niej zgody na zajrzenie do pokoju Holmesa nie będzie proste. Lokatorzy Danny cenią sobie dyskrecję i ona ją im zapewnia. Żeby ją przekonać, skłam, że jesteś biografem (albo jej wielbicielem) i chcesz namalować jej portret, żeby uwiecznić mistrzynię sportu. Zasugeruj konieczność znalezienia dobrego światła - to wystarczy, by Danny pozwoliła Watsonowi przejść się po pokojach.

Jednak zanim wciśniesz Danny cały ten kit, wybierz którąś z pozostałych opcji (konkretnie: "chory klient" albo "służba zdrowia") i postrasz kobietę policją - nie przekona jej to, ale jest niezbędne do zdobycia dwudziestego osiągnięcia: "Szantażysta" (oczywiście, o ile wcześniej konsekwentnie stosowałeś szantaż wobec swoich rozmówców).