Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 1 grudnia 2013, 13:00

autor: Pawlik

Nadużywający sarkazmu geek, miłośnik siłowni i rysownik komiksowych pasków.

Gry grudnia 2013 - najciekawsze premiery i konkurs!

Grudzień oznacza tradycyjne wyhamowanie w ilości premier. Na szczęście dla graczy, na sam koniec roku wydawcy pozostawili kilka ciekawych produkcji.

Podczas gdy sklepy kuszą kolejnymi atrakcyjnymi ofertami dla osób szukających idealnych prezentów świątecznych, wszyscy gracze siedzą w cieplutkich domach i relaksują się przy bestsellerowych interaktywnych produkcjach, które w ostatnich miesiącach wprost zalały rynek gier wideo. Było ich tak wiele, że aby przywrócić równowagę w przyrodzie, grudzień praktycznie ogołocono ze znaczących premier, co przełożyło się na zaledwie siedem pozycji w naszym najnowszym zestawieniu. Nie zmienia to jednak faktu, że każdy z poniższych tytułów ma szansę zainteresować nabywców, zarówno tych kochających klasyczne przygodówki point’n’click (Broken Sword: The Serpent’s Curse, The Walking Dead: Season Two), jak i osoby preferujące nieco bardziej intensywne doznania (Dementium II HD, Battlefield 4: Chińska nawałnica). Fani gier logicznych z pewnością przygarną nowe dzieło PopCap Games, Peggle 2, zaś gracze stęsknieni za RTS-ami z prawdziwego zdarzenia bez mrugnięcia okiem sięgną po kickstarterowy projekt, Planetary Annihilation. Na koniec istny rodzynek dla posiadaczy PlayStation 3, czyli Gran Turismo 6, będące godnym pożegnaniem marki z konsolami obecnej generacji. Być może lista tytułów nie imponuje równie mocno jak w poprzednich miesiącach, ale bądźcie pewni, że i w grudniu emocji nie zabraknie. Możecie już wyciągać choinkę z piwnicy i zabezpieczać pod nią odpowiednią ilość miejsca.

Konkurs – wygraj najlepszą grę miesiąca!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie najciekawsza premiera grudnia na wybraną platformę. Wskażecie ją sami, głosując w ankiecie umieszczonej na dole strony.

Aby wygrać, do 27 grudnia 2013 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”.

W listopadzie najwięcej Waszych głosów zdobyła gra Call of Duty: Ghosts to właśnie jej egzemplarz, na dowolnie wybraną platformę, otrzyma użytkownik o ksywce Lamuszka. Informujemy, że w grudniu nie nagrodzimy rymowanek!

TWOIM ZDANIEM

Na jaką premierę grudnia 2013 czekasz najbardziej?

The Walking Dead: Season Two
60,7%
Nie interesuje mnie żadna grudniowa premiera.
16%
Gran Turismo 6
6,7%
Planetary Annihilation
5,7%
Battlefield 4: Chińska nawałnica
4,8%
Broken Sword: The Serpent’s Curse
3,7%
Peggle 2
1,2%
Dementium II HD
1,1%
Zobacz inne ankiety
The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season Two

The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season Two

Gran Turismo 6

Gran Turismo 6

Broken Sword 5: Klątwa Węża

Broken Sword 5: Klątwa Węża

Planetary Annihilation

Planetary Annihilation

Peggle 2

Peggle 2

Dementium II

Dementium II

Battlefield 4: Chińska nawałnica

Battlefield 4: Chińska nawałnica