Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Źrodło fot. Rockstar Games / Techland
i
Publicystyka 23 listopada 2022, 16:45

22 ciekawe promocje ze Steam Autumn Sale 2022

Za oknem szaro i ponuro, warto więc rozgrzać się przy dobrej grze. I tutaj z pomocą przybywa kolejna wyprzedaż na Steamie, dzięki której w przystępnej cenie nabędziecie wybrane tytuły. Pomogą Wam one przetrwać ten jesienny czas.

Jesienna wyprzedaż na Steamie to najbardziej nieprzewidywalne wydarzenie. Za jakieś trzy tygodnie rusza bowiem Steam Winter Sale 2022 i to właśnie wtedy zazwyczaj pojawiają się największe obniżki cen. Nie oznacza to jednak, że podczas obecnej promocji niczego ciekawego nie da się wyłapać. Dlatego przybywamy z pomocą, aby podać Wam jak na tacy gorące kąski warte spróbowania. I pamiętajcie, że macie czas jedynie do 29 listopada, jeśli chcecie się na nie skusić!

Czegoś brakuje?

Rok 2022 powoli zbliża się ku końcowi, więc jesienna wyprzedaż to doskonała okazja do uzupełnienia swojej steamowej biblioteki o kilka tytułów. Jeśli natknęliście się na jakąś fajną promocję, podzielcie się informacją o niej w komentarzach. Może dzięki Wam ktoś skorzysta z okazji i umili sobie wieczór przy jakiejś przyjemnej grze!

Psychonauts 2 za 73,09 zł

Xbox Game Studios

Długo przyszło nam czekać na kontynuację przygód Raza, które ponoć wyszły naprawdę nieźle, ale przy tym troszkę drogo. No chyba że skusicie się na Game Passa, gdzie rezyduje Psychonauts 2. Jeśli jednak macie ochotę kupić sobie grę na stałe, wtedy z pomocą przychodzi jesienna wyprzedaż! Psychonauts 2 dostępne jest obecnie o wiele taniej niż normalnie. To pozycja obowiązkowa dla fanów przygodowych platformówek.

  1. Psychonauts 2 na Steamie

Frostpunk za 27,49 zł

11 bit studios

Mróz i głód to kiepskie połączenie, ale musicie się do niego przyzwyczaić, bo we Frostpunku oba te zjawiska będą Wam regularnie towarzyszyć. Szykujcie się również na podejmowanie trudnych decyzji moralnych, a wszystko to dla dobra wspólnoty mieszkańców, starającej się przetrwać w niesprzyjających warunkach. Ile jesteście w stanie poświęcić, aby miasto nie upadło? Ile kryzysów wytrzymacie? Wasze wybory mają tutaj realne znaczenie.

  1. Frostpunk na Steamie

Patryk Manelski

Patryk Manelski

Chciał być informatykiem, potem policjantem, a skończyło się na „dziennikarzeniu” na UŚ. Tam odkrył, że można połączyć pasję do grania z pisaniem. Następnie bytował w kilku redakcjach, próbując przekonać wszystkich, że gry MMO są najlepsze na świecie. Tak trafił do działu publicystyki na GOL-u, gdzie niestrudzenie kontynuuje swoją misję – bez większych sukcesów. W przerwach od walenia z axa hoduje cyfrowe pomidory, bawiąc się w wirtualnego farmera. Nie mając własnego ogródka, zadowala się opieką nad drzewkiem bonsai. Kręci go też jazda na rowerze, zaś czytać lubi mangę i fantastykę. A co najważniejsze, pochodzi z Sosnowca, gdzie zresztą mieszka i z czego jest dumny!

więcej

TWOIM ZDANIEM

Zdarzyło Ci się kiedyś kupić grę na wyprzedaży, a potem nigdy w nią nie zagrać?

Ciągle mi się to zdarza
14,8%
Czasem tak bywa
53,6%
Kiedyś mi się zdarzyło, ale teraz się pilnuję
10,5%
Nigdy w życiu (i tej wersji się będę trzymał)
21,2%
Zobacz inne ankiety
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Dying Light 2

Dying Light 2

The Forest

The Forest

Frostpunk

Frostpunk

Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Satisfactory

Satisfactory

Psychonauts 2

Psychonauts 2

Dragon Ball: Xenoverse

Dragon Ball: Xenoverse

16 smacznych rogali, czyli najlepsze gry roguelike na PC i konsole
16 smacznych rogali, czyli najlepsze gry roguelike na PC i konsole

Walcz, umieraj, odradzaj się... i zacznij od nowa. To znana od lat i wciąż popularna formuła rozgrywki w przeróżnych, najczęściej mniejszych, niezależnych produkcjach. Tym razem chcemy przybliżyć te najlepsze i najbardziej angażujące „rogaliki”.

Najlepsze gry, które się nie sprzedały
Najlepsze gry, które się nie sprzedały

To, że sukces artystyczny nie musi iść w parze z ekonomicznym, to żadna nowość. Czasem jednak aż trudno uwierzyć, że udane i popularne po dziś dzień tytuły były w pierwszych latach swego istnienia na rynku kompletnymi komercyjnymi klapami.