Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 6 listopada 2022, 11:30

Sovereign Syndicate. Nadchodzące gry RPG, na które warto czekać

Nadchodzące miesiące będą wypełnione premierami. Nie wszystkie gry RPG da się jednak zauważyć. Na poniższej liście znajdziecie tytuły RPG, które warto mieć na uwadze.

Sovereign Syndicate

Sovereign Syndicate; Crimson Herring Studios - Nadchodzące gry RPG, na które nie czekacie, a powinniście - dokument - 2022-11-08
Sovereign Syndicate; Crimson Herring Studios
  1. Data premiery: brak informacji
  2. Platforma: PC

Broken Roads może wyglądać jak Disco Elysium, ale pod względem rozgrywki to Sovereign Syndicate jest jego dosłownym naśladowcą. Jeśli ktoś grał w dzieło Roberta Kurvitza, tutaj poczuje się jak ryba w wodzie. Ponownie wcielamy się w postać, której przeszłości tak naprawdę nie znamy, i nagle budzimy się ze snu.

Wewnętrzne rozmowy oraz rozbudowane dialogi czekają na spragnionych intelektualnej zabawy graczy. Po drodze trafimy także na różne przedmioty, które mogą podwyższyć lub obniżyć nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Tym razem zamiast rzutów wirtualnymi kośćmi przy ważnych kwestiach dialogowych wybierzemy karty tarota. W zależności od tego, jaka nam się trafi, taki otrzymamy efekt.

Spore wrażenie robi przedstawiony tu świat. Steampunk połączony z fantastycznymi zwierzętami jest interesujący – grając w demo, nie mogłem się od niego oderwać, dopóki nie sprawdziłem wszystkiego, co ta okrojona wersja oferuje. Na razie mamy dostępną historię jednego bohatera, a pojawić mają się jeszcze dwie inne postacie.

  1. Więcej o grze Sovereign Syndicate

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej

TWOIM ZDANIEM

Kto robi najlepsze gry RPG?

Azjaci
7,5%
Europejczycy
88,3%
Amerykanie
4,2%
Zobacz inne ankiety
Robin Hood: Sherwood Builders

Robin Hood: Sherwood Builders

Colony Ship

Colony Ship

Wartales

Wartales

Witchbrook

Witchbrook

The Wayward Realms

The Wayward Realms

11 ciekawych gier MMORPG, w które zagramy w 2022 roku lub później
11 ciekawych gier MMORPG, w które zagramy w 2022 roku lub później

Gatunek MMORPG wciąż czeka na swój renesans. Nadchodzące produkcje prawdopodobnie nie zrewolucjonizują rynku, chociaż kilka z nich może okazać się przyjemną alternatywą dla leciwych już klasyków. Wszystkim nam przyda się powiew świeżego powietrza!

10 gier jRPG, od których warto zacząć przygodę z gatunkiem
10 gier jRPG, od których warto zacząć przygodę z gatunkiem

Chcesz rozpocząć przygodę z grami jRPG, ale się na nich nie znasz? Oto nasze zestawienie 10 japońskich RPG-ów, od których warto zacząć przygodę z gatunkiem.

Gry RPG 2022 roku, na które nie czekacie, a powinniście
Gry RPG 2022 roku, na które nie czekacie, a powinniście

Choć w 2022 roku nie zabraknie wielkich RPG, na liście do zagrania tysięcy fanów znajduje się również co najmniej kilkanaście mniej znanych „indyków”. Czasem tak oryginalnych, że jeżeli technikalia nie zawiodą, może uda im się odnieść sukces.