Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut Android

Shadowrun: Dragonfall to dodatek do łączącej elementy cyberpunka i fantasy gry RPG Shadowrun Returns. Kampania rozszerzenia przenosi akcję do Berlina, a podczas zabawy możemy wykorzystać masę nowego sprzętu i zmierzyć się z nowymi przeciwnikami.

RPG, 2D, crowdfunding, cyberpunk, fantasy, indie, klasyczne RPG, turowe.

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut | AND

3grudnia2014

3grudnia2014

Google Play

Android
Okładka Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut (AND)
Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut to samodzielne rozszerzenie do cyberpunkowego cRPG-a Shadowrun Returns. W przeciwieństwie do wersji pecetowej, która do działania wymagała gry podstawowej, mobilna wersja tytułu na system Android jest całkowicie odrębną aplikacją.

Gra przenosi akcję Shadowrun do futurystycznego Berlina. W wizji autorów miasto to jest polem walki o wpływy między korporacjami i organizacjami politycznymi, co zapewnia wiele okazji do dobrego zarobku wszystkim shadowrunnerom gotowym podjąć się niebezpiecznych zadań. Kampania obraca się wokół tytułowego Smoczego Upadku, czyli zapomnianego już wydarzenia z wczesnych lat powrotu magii na Ziemię. Podczas zabawy zmierzymy się także z ponurą przeszłością bohatera i na zawsze zmienimy bieg historii Berlina.

Shadowrun: Dragonfall oferuje pełnowymiarową kampanię dla pojedynczego gracza. Pojawiają się w niej zupełnie nowe lokacje, przeciwnicy oraz postacie. Każdy członek drużyny posiada nie tylko specyficzny zestaw umiejętności, ale również własną biografię, która kształtuje jego reakcje na wydarzenia podczas gry. Wykonując zadania, wykorzystujemy masę dodatkowego uzbrojenia, w tym karabiny snajperskie, granatniki oraz paralizatory. Wszystkie te zabawki są bardzo przydatne w starciach z potężnymi nowymi wrogami, takimi jak gargulce czy ogniste jaszczury. Nie zabrakło też nowych utworów skomponowanych przez Sama Powella.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Ocena gry 8.4 / 10 na podstawie 318 ocen czytelników.

Gry podobne do Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

Wymagania wiekowe Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

18+

Wieści ze świata (ESO, The Raven Remastered, AO Tennis, Shadowrun: Dragonfall) 10/01/2018
Wieści ze świata (ESO, The Raven Remastered, AO Tennis, Shadowrun: Dragonfall) 10/01/2018

wiadomość10 stycznia 2018

Dziś piszemy o zapowiedzi dużej aktualizacji i DLC Dragon Bones do MMO The Elder Scrolls Online, marcowej premierze remastera przygodówki The Raven: Dziedzictwo mistrza złodziei, wersji PC sportowego symulatora AO Tennis i odtworzeniu Shadowruna na SNES-a (1993) wewnątrz Shadowrun: Dragonfall. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#8 – cyberpunk)
Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#8 – cyberpunk)

wiadomość24 marca 2016

W kolejnym odcinku naszego cyklu omawiającego najlepsze mobilne gry pozbawione mikropłatności przyglądamy się produkcjom osadzonym w realiach cyberpunkowych.

Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#2 – RPG)
Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#2 – RPG)

wiadomość28 stycznia 2016

W kolejnym odcinku naszego minicyklu omawiającego najlepsze mobilne produkcje pozbawione mikropłatności przyglądamy się gatunkowi RPG.

Promocje mobilne na weekend 16-17 maja (m.in. The Room Two, Tablet Tennis Touch, Shadowrun)
Promocje mobilne na weekend 16-17 maja (m.in. The Room Two, Tablet Tennis Touch, Shadowrun)

wiadomość16 maja 2015

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak The Room Two, seria Shadowrun, Table Tennis Touch, Cut the Rope 2, Zombie Minesweeper, PAC-MAN Championship Edition DX oraz Gentlemen… Ricochet!.

Gry mobilne w natarciu! Tydzień z GramyNaWynos.pl (1-7 grudnia)
Gry mobilne w natarciu! Tydzień z GramyNaWynos.pl (1-7 grudnia)

wiadomość7 grudnia 2014

Ten tydzień na rynku mobilnym upłynął przede wszystkim pod znakiem premier. Wśród nich znalazły się takie gry jak Dragon Quest III: The Seeds of Salvation, Shadowrun: Dragonfall czy Androidowa wersja World of Tanks Blitz.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz