Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 18 stycznia 2012, 11:06

autor: Sarge

Twórcy gry Borderlands 2 wybrali kobietę wcielającą się w Lilith

Zakończono casting na aktorkę wcielającą się w Lilith - bohaterkę gry Borderlands pojawiającą się także w nadchodzącej kontynuacji. Zwyciężczynią przesłuchań została Australijka Yasemin Arslan.

Studio Gearbox Software ujawniło aktorkę wcielającą się w Lilith, jedną z głównych bohaterek gry Borderlands, która pojawi się także w drugiej części. Twórcy od jakiegoś czasu prowadzili casting dla kobiet chcących wcielić się w tę postać.

Szczęśliwą zwyciężczynią przesłuchań została Australijka Yasemin Arslan. Wcieli się ona w Lilith nie tylko w grze Borderlands 2, ale też prawdopodobnie pojawi się na różnego rodzaju spotkaniach prasowych, aby promować nadchodzącą produkcję. Twórcy są zdania, że Arslan idealnie pasuje do swojej roli, o czym możecie zresztą przekonać się oglądając poniższy film.

Na koniec materiału uzyskaliśmy potwierdzenie, że w produkcji studia Gearbox Software po raz kolejny wystąpi kobieta, która w pierwowzorze pełniła rolę Anioła Stróża, śledzącego i komentującego poczynania gracza. Nie wiadomo w jakiej formie charyzmatyczna postać pojawi się w kontynuacji, ale jej powrót powinien spotkać się z pozytywnym przyjęciem.

Przypomnijmy, na czym polegała akcja amerykańskiego dewelopera, której celem było znalezienie „prawdziwej” Lilith. Twórcy zamieścili swego rodzaju ogłoszenie o pracę, którą zdobyć mogła każda kobieta mieszkająca w okolicach siedziby studia. Przeprowadzono profesjonalny casting, a wybrana dziewczyna miała zagwarantowany zarobek na poziomie 1000 dolarów dziennie.

Borderlands 2 to kolejna odsłona produkcji stanowiącej połączenie pierwszoosobowej strzelaniny z elementami RPG. Gra zadebiutuje w tym roku na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC. W naszym kraju zostanie wydana przez firmę Cenega.

Borderlands 2

Borderlands 2