Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 16 września 2018, 14:00

autor: Serek

Obszerny pokaz The Elder Scrolls Online: Murkmire

Na oficjalnym kanale Bethesdy w serwisie YouTube pojawił się zapis prezentacji nowego dodatku do The Elder Scrolls Online. DLC nosi tytuł Murkmire i pozwoli odwiedzić Czarne Mokradła, ojczyznę Argonian oraz ostatnie miejsce, w którym można spotkać Histów. Premiera już niedługo.

Murkmire to kolejny dodatek do TESO w tym roku. To tylko potwierdza, że gra ma się dobrze. - Obszerny pokaz The Elder Scrolls Online: Murkmire - wiadomość - 2018-09-17
Murkmire to kolejny dodatek do TESO w tym roku. To tylko potwierdza, że gra ma się dobrze.

Na tegorocznych targach E3 w Los Angeles studio ZeniMax Online zapowiedziało wydanie kolejnych dodatków do ich flagowej produkcji - The Elder Scrolls Online. Jednym z nich będzie Murkmire, które doczekało się niedawno obszernej prezentacji. Firma Bethesda Softworks (właściciel praw do marki The Elder Scrolls oraz wydawca gry) urządziła godzinną transmisję na żywo w serwisie YouTube, na której twórcy pokazali nowe DLC oraz odpowiedzieli na pytania fanów. Prowadzącymi prezentację były Gina Bruno oraz Jess Folsom, do których w trakcie streamu dołączyli Ed Stark i Leamon Tuttle, odpowiedzialni za produkcję.

Na zapisie prezentacji możemy zobaczyć aktualny gameplay z TESO: Murkmire, opatrzony komentarzem twórców. Poznamy nowe lokacje oraz rodzaje przeciwników. Murkmire ma być kolejnym dodatkiem fabularnym, wydłużającym zabawę o 15-20 godzin. Trafimy na Czarne Mokradła, by zgłębić sekrety Histów - rozumnej rasy ogromnych drzew, które możemy spotkać tylko na wspomnianym terenie. W nowym DLC poznamy bliżej rasę Argonian, jazczuropodobnych humanoidów, zamieszkujących podmokłe tereny Argonii.

Wraz z ukazaniem się dodatkowej zawartości, w grze ma pojawić się nowa osada - Lilmoth - z której będziemy mogli przyjmować zadania fabularne. Możemy sprawdzić się również w walce z dwoma nowymi bossami i zdobyć kolejne wartościowe przedmioty. Dodatek ma ukazać się w listopadzie, chociaż nie znamy dokładnej daty premiery. Będzie można kupić go za walutę z gry w Crown Store lub otrzymać jako nagrodę za codzienne logowanie się w listopadzie.

  1. Oficjalna strona internetowa The Elder Scrolls Online
  2. Poradnik do gry The Elder Scrolls Online
Obszerny pokaz The Elder Scrolls Online: Murkmire - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.