Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 10 czerwca 2018, 22:30

autor: ElMundo

Detroit: Become Human wielkim hitem sprzedażowym

Studio Quantic Dream i firma Sony z pewnością są zadowolone – jego najnowsza produkcja, czyli Detroit: Become Human, może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami sprzedaży.

Detroit: Become Human wielkim hitem sprzedażowym - ilustracja #1

Od premiery nowej produkcji studia Quantic Dream – Detroit: Become Human – minęły zaledwie dwa tygodnie, ale David Cage i spółka już zdążyli się podzielić ze światem pierwszymi wynikami sprzedaży ich najnowszego dzieła. Opowieść o trójce androidów, osadzona w tytułowym mieście z roku 2038, cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród posiadaczy konsol PlayStation 4.

W ciągu pierwszych czternastu dni obecności tej produkcji na rynku gra zdążyła rozejść się w okrągłym milionie sztuk, o czym poinformował zastępca prezesa Quantic Dream, Guillaume de Fondaumiere. Tym samym jest to najszybciej sprzedający się tytuł studia Quantic Dream, który pod tym względem wyprzedził innego „ekskluziwa” na konsolę Sony – Heavy Rain. Poprzedni rekordzista do przekroczenia tego okrągłego wyniku potrzebował nieco ponad miesiąca.

Sukces Detroit: Become Human potwierdza także fakt, że jest to najlepiej sprzedająca się gra w Japonii, a więc mateczniku PlayStation 4. Twórcy gry z pewnością mogą być zadowoleni ze sprzedaży swojego najnowszego tytułu, jak również przyzwoitych ocen – w serwisie Metacritic uzyskał on 79 punktów, a jeszcze wyżej ocenili go użytkownicy portalu. Wygląda na to, że wobec tego sukcesu możemy śmiało oczekiwać zapowiedzi kolejnej produkcji Quantic Dream na PlayStation 4.

  1. Recenzja gry Detroit: Become Human – Blade Runner dla mas
Detroit: Become Human wielkim hitem sprzedażowym - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Detroit: Become Human

Detroit: Become Human